+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Твоя особлива кава від Miele

Тепер з Miele кожен може відчути себе справжнім бариста. Бо у нас є не тільки першокласні кавомашини, а й спеціально для них створена унікальна кавова суміш Black Edition N ° 1!

 

Технології наших кавоварок у поєднанні з неперевершеною якістю кавових зерен Black Edition N ° 1 від Miele подарують вам горнятко дивовижної кави. Спеціально для цієї суміші, спільно з німецькою компанією з обсмажування зерен Vollmer, Miele вибрали чотири різних сорти арабіки, вирощені органічним способом на гірських схилах Південної Америки на висоті понад 1000 м.

У Miele Black Edition N ° 1 насичений з фруктовими нотками, збалансований та насичений смак. Щоб зберегти цей смак та аромат Black Edition N ° 1 від Miele пакують у герметичні 250-грамові упаковки з комбінованого матеріалу на основі алюмінієвої фольги. У ній кава зберігає свої властивості до 18 місяців після відкривання.

З Black Edition N ° 1 від Miele ви можете насолодитися вашим улюбленим кавовим напоєм у будь-який час і без зайвих зусиль!

Приходьте по смачнющу каву Miele Black Edition N ° 1 у Студію  Miele, що в ТРК Victoria Gardens по вул. Кульпарківська, 226 a.

0