+38 (032) 260-06-66     +38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Мультиварка BOSCH MUC 48B68RU

Купивши мультиварку BOSCH MUC 48B68RU, Ви купляєте незамінного помічника ,котрий самостійно справиться з будь яким кулінарним завданням, оскільки в ній запрограмовано 48 автопрограм.

ЇЇ можна брати з собою будь-куди і бути впевненою в свіжості і якості страв,які споживаєте.

Любите картоплю фрі?  І в цьому  мультиварка BOSCH MUC 48B68RU вам стане в допомозі, оскільки вона укомплектована корзиною для жарки на фритюрі.

А чаша з антипригарним покриттям не змусить Вас прикладати багато зусиль щоб іі почистити.

В комплект до мультиварки BOSCH MUC48B68RU входить книга з рецептами, а також є можливість записати свій власний кулінарний шедевр за допомогою функції «Мій рецепт».

Приходьте та купуйте техніку Bosch за найкращою ціною у одному з наших магазинів у м.Львові або купуйте техніку Bosch онлайн на Домотехніці.

Мясорубка BOSCH MFW68660

Тепер молоти м`ясо терти і нарізати овочі, давити сік можна за допомогою лише одного приладу- м`ясорубки BOSCH MFW68660.

Потужність м`ясорубки BOSCH MFW68660 - 2200ВТ, завдяки чому ви без проблем і особливих зусиль зможете перемолоти 4.3кг мяса \хв.

В комплекті до м`ясорубки BOSCH MFW68660 ідуть три ситка з різними діаметрами отворів.

Корпус  м`ясорубки BOSCH MFW68660 виконаний з нержавіючої  сталі, що робить її більш стійкою до механічних пошкоджень.

А компактний розмір м`ясорубки BOSCH MFW68660 не потребує багато місця для зберігання.

Приходьте та купуйте техніку Bosch за найкращою ціною у одному з наших магазинів у м.Львові або купуйте техніку Bosch онлайн на Домотехніці.

Міксер BOSCH MFQ40303

Взбивиння крему та білків ще ніколи не було настільки швидким завдяки Міксеру BOSCH MFQ40303.

В ньому поєднується два вінчики з гранулами,а також імпульсний та турбо режими, що дозволить за короткий проміжок часу справитись з поставленим завданням.

Користуватись міксером BOSCH MFQ40303 можна навіть пізно ввечері, оскільки він працює надзвичайно тихо і не створює додаткової вібрації.

В Міксері BOSCH MFQ40303 є можливість під'єднати ніжку-блендр,що робить його ще більш функціональним.

Приходьте та купуйте техніку Bosch за найкращою ціною у одному з наших магазинів у м.Львові або купуйте техніку Bosch онлайн на Домотехніці.

Кухонна машина BOSCH MUM 4855

Кухонна машина BOSCH  MUM 4855 це справжня знахідка для господинь, в котрих немає достатньо місця для зберігання великої кількості техніки.

Завдяки  своїй компактності кухонна машина BOSCH MUM 4855 буде завжди під рукою.

А велика кількість комплектуючих і аксесуарів допоможе Вам справитись з будь-якою кулінарною задачею.

Взбивання кремів і замішування тіста з допомогою кухонної машина BOSCH MUM 4855 ще ніколи не було настільки швидким і легким, оскільки в ній задіюється  планетарна система обертів насадок MultiMotionDrive.

Завдяки DVD диску з рецептами, що входить в комплект до кухонної машина BOSCH MUM 4855 Ви зможете завжди удосконалювати свої навички і тішити своїх близьких щораз новими кулінарними шедеврами.

Приходьте та купуйте техніку Bosch за найкращою ціною у одному з наших магазинів у м.Львові або купуйте техніку Bosch онлайн на Домотехніці.

Блендрер BOSCH MSM881X1

Завдяки своїй компактності і функціональності блендрер BOSCH MSM881X1 стане незамінним помічником будь-якої  господині.

В комплекті до блендера  BOSCH MSM881X1 входить велика кількість терок, що дозволить Вам натерти будь-які  овочі і фрукти  в такому розмірі, який  потрібно Вам.

Ніжка, що входить в комплект блендера  BOSCH MSM881X1 виконана з нержавіючої сталі і укомплектована чотирма  гострими лезами.

А насадка кубиками Kubixx дозволить Вам врази швидше і без особливих зусиль приготувати свої улюблені салати.

Приходьте купувати блендрер BOSCH MSM881X1 у один з наших магазинів або купуйте техніку Bosch онлайн у Домотехніці.

0