+38 (032) 260-06-66     +38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Робот-порохотяг Miele Scout RX2 Home Vision

Хочете  історію з життя? Пройшовши до друзів звернули увагу на особливу чистоту в помешканні. А на питання: "Хто так гарно поприбирав?" отримали дивну відповідь - "Васька!" Невже чужий чоловік в хаті?! А потім господар зайшов у додаток в телефоні і покликав Ваську...  Той з'явився за кілька секунд.

Детальніше...

Кухонна машина BOSCH MUM9BX5S61

Кухонна машина BOSCH MUM9BX5S61 буде незамінним помічником  кожної господині.

Завдяки своїй широкій комплектації кухонна машина BOSCH MUM9BX5S61 справиться з будь-якими завданнями.

Нарізати кубиками, натерти овочі, замісити тісто, перемолоти мясо, чи взбити суп –пюре це далеко не все на що здатна кухонна машина BOSCH MUM9BX5S61.

В ній є вбудований таймер і вага, завдяки якій ви більше ніколи не помилитесь в кількості інгредієнтів , і Ваш кулінарний шедевр завжди буде саме таким , яким яким Ви і очікували його побачити.

Приходьте та купуйте техніку Bosch за найкращою ціною у одному з наших магазинів у м.Львові або купуйте техніку Bosch онлайн на Домотехніці.

Порохотяг BOSCH BGL4ZOOO

Порохотяг  BOSCH BGL4ZOOO із серіїZoo'o ProAnimal з мішком – це справжня знахідка для людей,котрі мають домашніх улюбленців.

Детальніше...

Шнекова соковижималка BOSCH MESM731M

Ви дбаєте про своє здоровя і споживаєте тільки свіжоприготовлену їжу і соки.

Тоді шнекова соковижималка BOSCH MESM731M саме те що Вам потрібно.

Детальніше...

Мультиварка BOSCH MUC 48B68RU

Купивши мультиварку BOSCH MUC 48B68RU, Ви купляєте незамінного помічника ,котрий самостійно справиться з будь яким кулінарним завданням, оскільки в ній запрограмовано 48 автопрограм.

ЇЇ можна брати з собою будь-куди і бути впевненою в свіжості і якості страв,які споживаєте.

Любите картоплю фрі?  І в цьому  мультиварка BOSCH MUC 48B68RU вам стане в допомозі, оскільки вона укомплектована корзиною для жарки на фритюрі.

А чаша з антипригарним покриттям не змусить Вас прикладати багато зусиль щоб іі почистити.

В комплект до мультиварки BOSCH MUC48B68RU входить книга з рецептами, а також є можливість записати свій власний кулінарний шедевр за допомогою функції «Мій рецепт».

Приходьте та купуйте техніку Bosch за найкращою ціною у одному з наших магазинів у м.Львові або купуйте техніку Bosch онлайн на Домотехніці.

0