+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Холодильники Bosch/Siemens

Холодильники вже давно є невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Зручність та якість – ось основне за що ми всі робимо вибір на користь холодильників.

Детальніше...

Побутова техніка Miele

Компанія Miele пропонує покупцям техніку преміум класу.
Техніка Miele встановлює стандарти надійності, продуктивності, простоти використання, енергоефективності, дизайну та обслуговування.
Такий підхід відповідає девізу компанії Immer Besser («Все краще і краще»).

Наша команда кваліфокованих прадавців детально проконсультує вас та допоможе підбрати техніку Miele саме для вас. Познайомитися ближче з приладами Miele, відчути їх якість можна в наших фірмових магазинах у м. Львові.

Детальніше...

Handstick або акумуляторний пилосос

Чи любите ви пилососити? А замітати? А знаєте що полегшує підтримку чистоти у вашому домі?

Акумуляторні пилососи Bosch, або як їх ще називають handstick. Такі компактні порохотяги давно стали надійними помічниками європейських домогосподарок.

За допомогою акумуляторних порохотягів Bosch ваша домівка буде залишатися чистою та затишною протягом усього дня без прикладання зайвих зусиль.

Детальніше...

Духові шафи Bosch з автоматичними програмами

Процес приготування їжі в більшості сімей є щоденним і  може займати доволі багато часу. А час є безцінним ресурсом. Тому виникає питання як його заощадити і при цьому досягти бажаних смакових та візуальних властивостей страв.

Якщо у Вас є духова шафа Bosch з автоматичними програмами - не потрібно витрачати додатковий час на підбір оптимальних умов приготування страв, якими Ви можете потішити своїх рідних, адже духова шафа Bosch зробить це замість Вас. Після вибору бажаної страви зі списку запропонованих, на дисплеї духової шафи відобразяться ідеальні умови для її приготування. Завдяки цьому Ви можете бути впевнені, що  страва буде мати саме такий смак та вигляд, якого Ви очікуєте.

При приготуванні страв в духовій шафі Bosch на автоматичній програмі Вам не потрібно слідкувати за самим процесом, що дає можливість присвятити більше (заощадженого) часу собі, родині, улюбленим справам. 

М’ясо приготоване на автоматичній програмі в духовій шафі Bosch буде мати привабливу скоринку та, водночас, залишиться соковитим всередині.

За допомогою автоматичної програми випікання в духовій шафі Bosch Ви зможете приготувати запашний домашній хліб, хрумке печиво чи пухкі булочки.

Суфле, приготоване в духовій шафі Bosch буде ніжним та ароматним.

Завдяки функціям духових шаф Bosch кожна господиня зможе відчути себе професійним кухарем.

Купуйте техніку Bosch в одному з наших магазинів у м.Львові або купуйте онлайн на Домотехніці.  

Чому саме варто обрати техніку Miele?

Якщо мова йде про якість і довговічність – Miele впевнено та безкомпромісно доводить це уже понад 120 років роботи на світовому ринку.

Детальніше...

0