+38 (032) 260-06-66     +38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Пральна машина Bosch WAW28740EU

Вам більше не потрібно завантажувати повністю пральну машину. Пральна машина Bosch WAW28740EU дає можливість прати скільки кілограм скільки Ви завантажили, витрачаючи при цьому невелику кількість води.

З пральною машиною Bosch WAW28740EU Ви можете більше не вагатись прати чи не прати улюблену сукню. З функцією  освіжування Ви можете освіжати речі які не можна прати. Також речі як не потрібно прати, а просто забрати неприємний запах. За допомогою технології  Active Oxygen усуває до 99,99% бактерій навіть при низьких температурах прання.

З пральною машиною Bosch WAW28740EU Ви можете зекономите до 65% свого часу, або ж навпаки знижити споживання електроенергії на 50%.

Приходьте та купуйте техніку Bosch за найкращою ціною у одному з наших магазинів у м.Львові або купуйте техніку Bosch онлайн на Домотехніці

Духова шафа Bosch CSG656RS7

Від тепер з духовою шафою Bosch CSG656RS7 ваші приготовані страви завжди будуть ідеальними всього лиш одним натисканням.

Ви можете випікати одночасно на 4 рівнях і ваша випічка завжди буде ідеальною.

Духова шафа Bosch CSG656RS7 має 14 видів нагрівань де Ви самі можете вибирати вид нагрівання, а також має автоматичні програми.

З духовою шафою Bosch CSG656RS7 Ви можете бути впевнені, що ваше м'ясо, риба та інші страви будуть повністю приготовлені  – це все завдяки термощупу .

З функцією подачі пари ваша випічка тепер буде ще смачніша з хрусткою скоринкою, а також  Ви можете також підігрівати їжу і вона буде така як би щойно приготована.

Духова шафа Bosch CSG656RS7 готує так, щоб зберегти поживну  речовині  і смак. З духовою шафою  Bosch CSG656RS7 Ви приготуєте найсмачніші страви і водночас збережете ваше здоров’я.

Приходьте та купуйте техніку Bosch за найкращою ціною у одному з наших магазинів у м.Львові або купуйте техніку Bosch онлайн на Домотехніці

Кухонна машина Bosch MUM58252RU

Немає місця на м’ясорубку, блендер, відтепер кухонна машина Bosch MUM58252RU це все в одному.

Кухонна машина Bosch MUM58252RU – найкращий помічник на кухні. З кухонною машиною Bosch MUM58252RU  Ви економите час на приготування страви, при цьому докладаючи мінімум зусиль.

У комплектації комбайна MUM58252RU є блендер, м’ясорубка, гак для замішування тіста, вінчик для збивання, 4 терки, насадка що нарізати кубиками,  чаша об’ємом 3,9л яка фіксується, сумка для зберігання насадок.

Дуже корисно мати на кухні такий комбайн Bosch MUM58252RU, в якому є поєднано відразу декілька функцій.

Мерщій поспішайте до нас або  купуйте цю чудову кухонну машину Bosch MUM58252RU у одному з наших магазинів у м.Львові або онлайн  на Домотехніці.

Пральна машина Bosch WAT28660BY

Пральна машина Bosch WAT28660BY містить в собі найсучасніші досягнення в області прання. Розроблений компанією Bosch безщітковий двигун  EcoSilenceDrive не тільки забезпечить високу ефективність і енегроощадність пральної машини, але й більш тиху і довговічнішу роботу двигуна та економію часу. Також до гарантійних зобов’язань на двигун поширюється гарантія на 10 років.

Великий і місткий барабан  VarioDrum  не тільки вмістить до 9 кг білизни але й дозволить використати більш інтенсивне чи делікатне прання, а унікальна запатентована система  VarioDrum  більш дбайливо поставиться до Вашого одягу. А використовуючи функцію  VarioPerfect Ви зможете заощадити час прискоривши процес прання, або економніше використати електроенергію і воду.

Пральна машина Bosch WAT28660BY оснащена також однією з найостанніших розробок в області прання – функцією автоматичного дозування пральних засобів i-Dos. Використання даної функції не тільки дозволить заощадити на пральних засобах, але й більш якісніше і делікатніше випрати Ваш одяг.

Отже,  пральна машина Bosch WAT28660BY – ідеальний баланс новітніх технологій і ціни. Тому поспішайте придбати пральну машину Bosch WAT28660BY у одному з наших магазинів або купуйте техніку Bosch онлайн на Домотехніці та отримуйте 4 роки безкоштовної гарантії.

М’ясорубка Bosch ProPower MFW68660

Ви думали, що м’ясорубкою можна перемолоти тільки м’ясо.

Але з м’ясорубкою Bosch ProPower MFW68660 Ви зможете виконати до 20 різноманітних задач, включаючи приготування фаршу, натирання і шаткування овочів та фруктів, та приготування соків.

Висока потужність двигуна з можливістю максимальних навантажень дозволить приготувати до 4,3 кг. фаршу в хвилину.

Отже придбавши м’ясорубку Bosch MFW68660 Ви отримаєте багатофункціональний прилад з функцією комбайну.

Приходьте та купуйте техніку Bosch за найкращою ціною у одному з наших магазинів у м.Львові або купуйте техніку Bosch онлайн на Домотехніці

 

0