+38 (032) 260-06-66     +38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Пральна машина Bosch WAW32640EU

Пральна машина Bosch WAW32640EU - це зручність та економія одночасно.

Пральна машина Bosch WAW32640EU зроблена так  щоб Ви не думали скільки потрібно дати того  чи іншого засобу для прання. Від тепер Ви раз і на завжди забудете про те,  що пральний засіб і пом’якшувальний засіб потрібно давати « на око », як говорять або міряючи постійно мірними стаканчиками. Пральна машина Bosch WAW32640EU оптимізує кількість води, прального засобу та пом’якшувального засобу необхідних для завантаженої білизни.

В пральній машині Bosch WAW32640EU є безщітковий двигун – тихіший, довговічніший, потужніший.

Барабан VarioDrum дає нам можливість інтенсивно та дбайливо прати одночасно. Є система захисту від протікання води AquaStop де ви можете не переживати про затоплення сусідів та власного приміщення.

Приходьте та купуйте техніку Bosch за найкращою ціною у одному з наших магазинів у м.Львові або купуйте техніку Bosch онлайн на Домотехніці

Духова шафа Bosch HBG6764B1

Хочете готувати з задоволенням – тоді  купуйте духову шафу Bosch HBG6764B1.  

Духова шафа Bosch HBG6764B1 придумана так, що ви отримуєте максимум задоволення від самого процесу готування їжі, а в догляді докладаєте мінімум зусиль для цього.

Духова шафа Bosch HBG6764B1 має термощуп завдяки якому можливе найточніше готування. Більше не потрібно наглядати за процесом приготування. Працювати з термощупом просто і зручно, просто вставте його в вашу страву і коли страва буде готова  духова шафа автоматично вимикається.

Автоматичні програми дозволять вам з легкістю приготувати вашу улюблену страву, а телескопічні направляючі дозволять вам з легкість діставати дека для запікання при цьому не притримуючи їх рукою.

Вам більше не потрібно думати як очистити внутрішню камеру вашої духової шафи. Під час роботи системи очищення внутрішня камера нагрівається до надзвичайно високої температури і залишки їжі перетворюються на попіл, який легко прибрати ганчіркою.

Прилад обладнаний функцією « Блокування від доступу дітей » щоб діти не увімкнули прилад і не змінили налаштування.

Приходьте та купуйте техніку Bosch за найкращою ціною у одному з наших магазинів у м.Львові або купуйте техніку Bosch онлайн на Домотехніці

Італьська техніка Smeg

Ви в захоплені від ретро стилю у меблях.

У вас бездоганна кухня у цьому стилі.

Та ось виникає маленька проблема.

І ця проблема називається техніка.

Погодьтесь, що сучасний дизайн техніки і ретро дизайн вашої кухні ну якось зовсім не комбінуються.

Так без паніки!!!Ми маємо для вас вирішення цієї проблеми.

Отже вирішення пропонує італійська компанія Smeg.

Саме італійська компанія Smeg пропонує широкий асортимент з технікою у ретро дизайні, а саме: холодильники, витяжки, духові шафи, варильні поверхні, та ще багато іншого.

Запитуйте та купуйте техніку  Smeg  в одному з наших магазинів у м.Львові або купуйте онлайн на Домотехніці.

Прасувальна дошка BOSCH TDN1700P

Придбавши прасувальну дошку BOSCH TDN1700P Ви назавжди позбудетесь ефекту сауни під час прасування паровими станціями чи прасками.

Під час прасування на дошці BOSCH TDN1700P пар всмоктується нею і не утворює конденсату.

Завдяки функції видування Прасувальна дошка BOSCH TDN1700P надуває повітряну подушку, що дозволить Вам прасувати самі делікатні тканини без остраху за їх цілісність.

А функція вдування дозволить вам зафіксувати ту річ,яку Ви прасуєте, і не дозволить їй скользити по дошці.

Приходьте та купуйте техніку Bosch за найкращою ціною у одному з наших магазинів у м.Львові або купуйте техніку Bosch онлайн на Домотехніці.

Контактний гриль BOSCH TFB3302V

Любите страви на грилі , але погода часто псує Ваші плани.

Придбавши гриль контактний BOSCH TFB3302V Ви завжди зможите посмакувати свої улюблені стейки чи овочі гриль не виходячи з дому.

Гриль контактний BOSCH TFB3302V є досить багатофункціональним.

Його можна використовувати для запікання, прожарки , а також для підтримання страв у теплому стані. Дві нагрівальні пластини покриті антипригарним покриттям і мають отвір для відтоку жиру.

Їх досить легко зняти і почистити.

А завдяки тому, що верхня пластина в грилі  BOSCH TFB3302V регулюється по висоті, Ви зможите на ньому приготувати як звичайний стек, так і страви, які потребують більше місця.

Приходьте та купуйте техніку Bosch за найкращою ціною у одному з наших магазинів у м.Львові або купуйте техніку Bosch онлайн на Домотехніці.

0