+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Духові шафи Bosch з автоматичними програмами

Процес приготування їжі в більшості сімей є щоденним і  може займати доволі багато часу. А час є безцінним ресурсом. Тому виникає питання як його заощадити і при цьому досягти бажаних смакових та візуальних властивостей страв.

Якщо у Вас є духова шафа Bosch з автоматичними програмами - не потрібно витрачати додатковий час на підбір оптимальних умов приготування страв, якими Ви можете потішити своїх рідних, адже духова шафа Bosch зробить це замість Вас. Після вибору бажаної страви зі списку запропонованих, на дисплеї духової шафи відобразяться ідеальні умови для її приготування. Завдяки цьому Ви можете бути впевнені, що  страва буде мати саме такий смак та вигляд, якого Ви очікуєте.

При приготуванні страв в духовій шафі Bosch на автоматичній програмі Вам не потрібно слідкувати за самим процесом, що дає можливість присвятити більше (заощадженого) часу собі, родині, улюбленим справам. 

М’ясо приготоване на автоматичній програмі в духовій шафі Bosch буде мати привабливу скоринку та, водночас, залишиться соковитим всередині.

За допомогою автоматичної програми випікання в духовій шафі Bosch Ви зможете приготувати запашний домашній хліб, хрумке печиво чи пухкі булочки.

Суфле, приготоване в духовій шафі Bosch буде ніжним та ароматним.

Завдяки функціям духових шаф Bosch кожна господиня зможе відчути себе професійним кухарем.

Купуйте техніку Bosch в одному з наших магазинів у м.Львові або купуйте онлайн на Домотехніці.  

Handstick або акумуляторний пилосос

Чи любите ви пилососити? А замітати? А знаєте що полегшує підтримку чистоти у вашому домі?

Акумуляторні пилососи Bosch, або як їх ще називають handstick. Такі компактні порохотяги давно стали надійними помічниками європейських домогосподарок.

За допомогою акумуляторних порохотягів Bosch ваша домівка буде залишатися чистою та затишною протягом усього дня без прикладання зайвих зусиль.

Детальніше...

Кухонна машина Bosch MUM9BX5S61 - ідеальний помічник

Кухонна машина Bosch MUM9BX5S61 полегшить Ваше готування. З потужністю 1500 Вт він справиться з будь -  якою задачею.

Ваги які є в комбайні Bosch MUM9BX5S61  дозволять Вам відміряти інгредієнти згідно вашого рецепту прямо в чаші. Великий об’єм чаші 5.5 л який є в блендері дозволить Вам приготовити  більші порції.

3D PlanetaryMixing - забезпечить Вам ефективне змішування усіх інгредієнтів.  В комбайні Bosch MUM9BX5S61 є 7 швидкісних режимів + імпульсний режим.

В кухонні машині Bosch MUM9BX5S61 є система Система SensorControl , яка гарантує швидке замішування навіть крутого тіста.

В даному блендері є вінчики , гак для замішування тіста, м’ясорубка, блендер, 5 дисків для подрібнення, диск для пельменів, подрібнювач для нарізання кубиками одного розміру.

Мерщій завітайте до нас або  купуйте цю чудову екхонну машину Bosch MUM9BX5S61 за чудовою ціною у одному з наших магазинів у м.Львові або онлайн  на Домотехніці.

Чому саме варто обрати техніку Miele?

Якщо мова йде про якість і довговічність – Miele впевнено та безкомпромісно доводить це уже понад 120 років роботи на світовому ринку.

Детальніше...

ІОНІЗАТОР ПОВІТРЯ BELLARIA FALMEC

Подбайте про своє здоров’я разом з іонізатором Bellaria. Іонізатор сприяє міцному сну, а також зміцненню Вашого здоров’я легенів і бронхів.

Іонізатор Bellaria від Faimec зменшує кількість бактерій і вірусів у вашому приміщення.

 В приладі Bellaria повітря проходить через пиловловлюючий фільтр і фільтр з активованим вугіллям, а потім через іонізатор, який впливає на забруднюючі речовини які містяться в домашньому середовищі, іонізуючи і очищаючи повітря перед тим як випускати його в приміщення. Іонізатор Bellaria оснащений високоефективними світло діодами, відрізняється низьким енергоспоживанням і довгими роками служби.

Мерщій поспішайте до нас у один з наших салонів або купуйте онлайн на Домотехніці та купуйте цей чудовий іонізатор за чудовою ціною.

0