+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Вам потрібна надійна духовка?

Вам потрібна надійна духова шафа у Львові? - Ваша інтуїція підказує Вам: побутова техніка Бош. …Ваш розум каже: духова шафа Бош. …Врешті-решт, Ви ж хочете надійно вкласти свої гроші на роки вперед. Ми пропонуємо Вам те, що Ви шукаєте: духова шафа Бош у Львові – більше якості, більше користі, більше технологічних рішень та інновацій.

Не має значення, чи готуєтесь Ви до прийому високих гостей, чи просто вирішили перекусити – у наших духових шафах Бош у Львові ми пропонуємо цілу низку автоматичних програм та інноваційних рішень, аби більше нічого не затьмарювало процес куховарення. З духовими шафами Бош у Львові Ви зможете відчути себе справжнім кухарем якому не забракне кулінарних ідей ані для дитячого свята, ані для святкової вечері з п’яти страв.

Духові шафи Бош у Львові можуть бути вбудовані або під стільницю, або у високу шафу – оберіть варіант, що є зручним саме для Вас.

Не має значення, готуєте Ви нашвидкуруч якусь нескладну страву чи створюєте кулінарний шедевр, вишуканий делікатес: на кухні духова шафа Бош допоможе зробити це з задоволенням. А завдяки інтелектуальним технологіям Вам вдасться впоратися навіть з найскладнішими рецептами. При цьому Вам стануть у нагоді корисні функції та програми духової шафи Бош, до прикладу Auto Pilot чи піролітична система очищення.

З автоматичними програмами Auto Pilot в духовій шафі Бош у Львові Ви на своїй кухні будете почуватися, як за лаштунками елітного ресторану. Завдяки ідеальному дотриманню температури в духових шафах Бош під час приготування різних страв Ви можете бути впевнені – все смакуватиме на найвищому рівні!

Піролітичне очищення або піроліз в духовій шафі Бош: відтепер немає необхідності у виснажливому, довготривалому чищенні – одним натисканням клавіші духова шафа Бош очищується автоматично. Під час самоочищення температура у внутрішній камері духової шафи Бош піднімається до 480 ° С, і увесь бруд всередині духової шафи перетворюється на попіл, який потім можна легко витерти вологою ганчіркою. При цьому нові піролітичні системи у духових шафах Бош працюють за умови економного використання електроенергії та дбають про навколишнє середовище.

Незважаючи на те, що ми і гадки не маємо як виглядає Ваша кухня, ми маємо що Вам запропонувати, адже побутова техніка Бош пропонує Вам чудові варіанти побутової техніки. Оберіть з безліч варіантів побутової техніки Бош той, що Вам до смаку.

0