+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Не парся

Не парся: пароварка Bosch ідеально «впишеться» в будь-який інтер'єр і подбає про Ваше здоров'я!!!

Страви, приготовані в пароварці Bosch, мають дуже ніжний смак і є надзвичайно корисними. Готуючи їжу на парі, Ви можете повністю відмовитися від додавання будь-яких жирів. Більш того, при приготуванні м'яса на парі в пароварці Bosch існує спеціальна підставка-резервуар для збору соку, що виділився, який надалі можна використовувати як фон-основу для приготування соусів для основних страв.
Консистенція, колір, аромат, вітаміни і мінерали зберігаються в повному обсязі. Автоматичні програми AutoPilot (можливість вибору однієї з 20 !!! автоматичних програм) дозволяють одним рухом налаштувати хід програми, забезпечуючи при цьому найкращий режим приготування для обраної страви: телятини, курки, риби, овочів і т.п. - всі страви будуть обов'язково соковитими. Однак, в пароварці Bosch можна не тільки готувати: у ній, як за помахом чарівної палички, можна відновити смакові якості продуктів, які Ви вже роздумували викинути: черствий хліб, «обвітрені» внаслідок неправильного зберігання продукти і т.д. У пароварці Bosch в гранично ощадному режимі Ви можете розморозити продукти, а також використовувати спеціальний режим для «підняття» дріжджового тіста. Прилад настільки багатофункціональний, що в повсякденному житті навіть здатний замінити мікрохвильову піч: розігрівати продукти в паровій шафі Bosch одне задоволення - продукти зберігають свій первозданний смак, будуть соковитими і не будуть піддаватися впливу мікрохвильового випромінювання.
Досить великий обсяг пароварки Bosch (38 л) дозволяє готувати різні інгредієнти одночасно, адже при приготуванні на пару не відбувається змішування ароматів страв, які готуються на різних рівнях. Внутрішня поверхня пароварки HBC24D553 повністю виконана з нержавіючої сталі, що виключає можливість виникнення накипу. Якщо ж потрібно провести очищення від накипу, варто лише запустити спеціальну програму, і техніка виконає всі необхідні дії без подальшої участі користувача.

0