+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Посудомийна машина BOSCH – Ваш незамінний помічник на кухні

Посудомийна машина BOSCHВаш незамінний помічник на кухні

Втомилися витрачати багато часу та енергії на миття посуду? Миючі засоби та якість води не дозволяють досягти бажаного результату?  Обирайте посудомийну машину  Bosch у Львові та всі клопоти, пов’язані із миттям посуду, залишаться у минулому.

Надзвичайно тиха, компактна та максимально функціональна посудомийна машина Bosch витрачає у 3-5 разів менше води, в порівнянні з ручним миттям того ж об’єму посуду.  В залежності від обраної моделі Ви можете завантажити до 14 комплектів посуду та отримати бездоганний результат в середньому за 150 хв виконання програми.

Посудомийна машина Bosch назавжди позбавить Вас від шкідливого впливу концентрованих миючих засобів. Завдяки високим температурам при ополіскуванні на посуді не залишається жодних слідів порошку.

З додатковими функціями посудомийних машин Bosch Ви можете скорочувати  час програми, налаштовувати годину старту миття, вибирати необхідну температуру в діапазоні від 40°C до 70°C або ж обрати автоматичну програму, під час якої прилад сам визначить оптимальну температуру відповідно до кількості посуду та ступеня забруднення.

Заощаджуйте свій час та зберігайте здоров’я  з посудомийною машиною Bosch. Великий вибір посудомийних машин Bosch в магазині у Львові, оберіть свого надійного помічника.

0