+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Індукційні поверхні та зони flexInduction.

 

В асортименті індукційних варильних поверхонь Bosch Siemens можна легко підібрати техніку, що відповідає саме вашим потребам. Великий асортимент розмірів  індукційних варильних поверхонь  30,40,60 або навіть 90 см, з 4 або 5 індукційними зонами, забезпечать комфортне та безпечне  приготування їжі як на одну людину, так і для великого застілля.

Індукційні варильні панелі забезпечують максимально швидкий нагрів, як на газі. При цьому нагрівається лише дно посуду, теплові втрати і ризик опіків зведені до мінімуму. Індукційна панель дуже проста в догляді. Продукти, що потрапили на неї, не підгорають, а значить, користувачеві не доведеться відтирати забруднення. При використанні індукційних конфорок в ручному режимі користувач зможе вибрати відповідний нагрів з 17 ступенів потужності. Сенсорний регулятор TouchSlider дозволяє змінювати нагрів легким рухом пальців. Великим плюсом індукційних поверхонь  є швидка реакція індукторів. Рівень тепла збільшується або знижується практично миттєво. Функція автоматичного захисного відключення забезпечує самостійне вимкнення варильної панелі в разі її тривалої роботи в одному і тому ж режимі без будь-яких змін регулювань. Час, через який панель відключиться, залежить від встановленої ступені нагріву конфорки.Визначення наявності посуду спрощує управління, оптимізує споживання енергії і забезпечує більшу безпеку: зона нагріву індукційної варильної панелі включається тільки після розміщення на ній посуду. Якщо протягом 90 секунд після включення на індукційній конфорці немає посуду, або вона виготовлена з невідповідного матеріалу, то конфорка автоматично відключається. Для підвищення економічності експлуатації варильні поверхні оснащуються датчиками наявності посуду. Системи блокування дозволяють відключити панель для догляду та убезпечити її від дитячих пустощів. Для швидкого розігріву конфорки можна застосовувати функцію PowerBoost. За рахунок короткочасного підвищення потужності посуд розігрівається миттєво. Крім того, нові панелі оснащені функціями швидкого старту і рестарту. Індикатори залишкового тепла дозволяють використовувати нагріту конфорку для приготування наступної страви.

Встановлення таймера дозволяє програмувати час приготування страви. Після закінчення заданого часу зона нагріву автоматично відключається. Таймер можна встановити для кожної зони нагріву. Крім того, таймер має функцію будильника, при активації якої звуковий сигнал проінформує про закінчення часу, але нагрів не буде припинено.

Особливо практичною є серія індукційних варильних поверхонь із зонами flexInduction всесвітньо відомої марки Bosch Siemens, яка гарантує новий рівень зручності на Вашій кухні. Поверхні  flexInduction мають розширені індукційні зони, а значить, готувати можна як в посуді з великим діаметром дна, в довгих гусятницях і сковорідках для риби, так і в кастрюлях з невеликим діаметром. В результаті коли Ви ставите  каструлю чи сковорідку на поверню активуються лише необхідні індуктори.На відміну від стандартних індукційних зон, у Bosch Siemens flexInduction під склокерамікою не один круглий, а два овальних індуктора, а до всіх переваг індукційного нагріву додається можливість об'єднання двох сусідніх зон нагріву в одну велику зону. На цю зону можна поставити одну велику жаровню або кілька невеликих каструль одночасно. Залежно від розміру посуду, у об'єднаної зони можуть працювати від одного до чотирьох індукторів. Для збільшення потужності можна активувати режим Powerboost, це можливо як для стандартної, так і для об'єднаної зони.Використовувати можливості flexInduction можна в автоматичному режимі, наприклад, при смаженні. Датчик встановлює і регулює інтенсивність нагріву, забезпечуючи обсмажування продуктів без підгоряння. Варильні індукційні панелі flexInduction дозволяють контролювати енергоспоживання. Для цих цілей в них використовується функція обмеження споживаної потужності. Дизайн прямокутних конфорок flexInduction у Siemens служить додатковою прикрасою для елегантної варильної панелі

Індукційна варильна панель новітнього покоління подарує своїм власникам комфорт і задоволення від кулінарної творчості! Для огляду потрібних моделей Bosch або Siemens, пройдіть за посиланням нижче.

http://dom-tex.com.ua/ua/poshuk/vbydovana/varylni-poverkhni/induktsiini-varylni-poverkhni

 

 

0