+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Нові моделі блендерів Bosch MaxoMixx 8 серії.

Ергономічні, продуктивні занурювальні блендери Bosch MaxoMixx 8 серії з чудовим набором зручних насадок - справжній подарунок любителю домашньої кулінарії. Зведіть до мінімуму ручну працю і отримуйте гарантовано відмінний результат при приготуванні звичайних або нових страв. Високу потужність в 800 Вт, 12 швидкостей, якісні матеріали та дизайн, відзначений на IFA Design Awards 2015 запропонують цінителям домашньої кулінарії занурювальні блендери Bosch MSM8 Серії.

У зовнішньому оформленні цього блендера увагу привертає вишукане поєднання чорного висококласного пластику і тонко відшліфованої нержавіючої сталі. Кнопка управління, розміщена на ергономічно вигнутій рукоятці, має хромовану рамку. Ніжка блендера і гострі ножі виготовлені з нержавіючої сталі. Рукоятки блендерів Bosch MaxoMixx мають ергономічні ручки із спеціальними  нековзаючими  накладками SoftTouch  і  тому не вислизають з рук. Ви зможете спокійно обробляти навіть дуже тверді продукти, інгредієнти у великих обсягах, не докладаючи особливих зусиль.

Нові моделі ручних занурювальних  блендерів Bosch MaxoMixx з насадками для нарізки продуктів кубиками, насадками-комбайнами, подрібнювачем, вінчиками , гаками для тіста дозволяють готувати найширший асортимент страв у рекордно короткі терміни із мінімальним застосуванням  сил. Це ніби компактний кухонний комбайн, все  що Вам потрібно - це зручно взяти блендер в руку і легко регулювати швидкості, замінювати насадки в міру необхідності. Кнопки управління і від'єднання насадок розміщуються під пальцями. Його кручений шнур легко розтягується, не заплутується і не зачепиться за посуд та меблі.Також не вимагає змотування для зберігання.  Блендером зручно і просто користуватися, його легко зберігати, а багато насадок можна мити в посудомийній машині.

MaxoMixx  можуть запропонувати насадки для нарізки кубиками розміром 13 або 9 мм. Салати, супи, гарніри будуть виходити не тільки смачними, але і красивими. У насадках-комбайнах, якими комплектуються блендери Bosch, застосовуються три або чотири ріжучих вставки. Шинкувати, натирати, подрібнювати продукти вони можуть дуже ефективно і швидко. Обробку продуктів за допомогою блендера можна проводити в зручній і міцній дволітровій чаші. Для любителів готувати деруни до комплекту входить спеціальна насадка для натирання.

Нові занурювальні блендери дають можливість вибору одного з дюжини швидкісних режимів. Для особливо твердих інгредієнтів застосовуйте функцію Турбо.  Дуже гострі і міцні сталеві ножі QuattroBlade розраховані на тривале користування. Вони не затуплюються швидко. Інноваційна  форма  кінчика ніжки блендера з заглибленням направляє  рідину безпосередньо до хрестоподібного ножа, забезпечуючи швидкі та абсолютно однорідні результати обробки продуктів: він здатен  як застосувати силу, щоб наколоти лід , так і проявити делікатний підхід до продуктів, щоб приготувати ніжний соус. Крім того, така форма ніжки запобігає прилипанню  продуктів до днища посуду.

Занурювальні блендери Bosch MSM8 Серії поставляються з різними насадками відповідно до моделі із різними комплектаціями, так що ви зможете підібрати оптимальний варіант під свої кулінарні звички. Використовувати блендер зручно і приємно. Встановіть красивий блендер так, щоб він завжди був під руками.

 

Нові моделі блендерів Bosch MaxoMixx 8 серії Ви можете вибрати за посиланням нижче:

http://dom-tex.com.ua/ua/poshuk/dribna/blendery-ta-universalni-podribniuvachi/results,19-18

0