+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Міксер Bosch

Міксер Bosch

Міксер Bosch стане незамінним помічником в приготуванні домашньої випічки. З ним можна легко і без зайвих турбот приготувати тісто для всіх видів випічки. Міксери Bosch відмінно впишуться  в дизайн Вашої кухні, оскільки існує декілька видів та серій міксерів, які задовольнять Ваші особисті потреби.

 Придбавши міксер з чашею можна значно заощадити сили та час. При роботі міксера, закріпленого на спеціальній підставці, обертаються не тільки вінчики і гаки, але і чаша. З міксерами Bosch ваші руки залишаються вільними - це дуже зручно,  якщо інгредієнти треба додавати поступово. Завдяки цьому здійснюється надзвичайно ретельне та рівномірне замішування продуктів.  Чим вища потужність міксера, тим легше і швидше він впорається з роботою.  При високій потужності міксера у 450Вт процес замішування крутого тіста стає легким. Адже, якісь і час використання міксера залежить від його потужності.

Завдяки новим технологіям міксери серії MFQ4 не тільки більш потужні, потужність яких складає до 500 Вт, але й більш тихі у порівнянні з іншими міксерами. Завдяки невеликій вазі та ергономічній ручці з спеціальним покриттям Soft Touch працювати з ним легко та приємно. Інженери Bosch розробили принципово нові вінчики FineCreamer. Кожен з нових вінчиків обладнаний чотирьма кульками. Завдяки новій конструкції під час обертання вінчика створюються турбулентні потоки, які забезпечують більш інтенсивне захоплення повітря та створюють щільнішу повітряно-легку піну. В результаті об’єм збитих вершків виходить на 20% більшим у порівнянні зі звичайними вінчиками, а об’єм збитих яєчних білків на 50% більшими. Також, міксери серії MFQ4 входять до приладів серії StyLine, до яких входять комбайни, блендери, чайники, тостери та кавоварки. Серія приладів для кухні StyLine неодноразово була відмічена нагородами за дизайн та технологічні рішення. Відтепер ці прилади доступні також у лазуровому, чорно-білому, темно-червоному та світло-кремовому кольорах.

Великою особливістю міксерів Bosch являється те, що у багатьох моделях конструкція міксера дозволяє закріпити на ньому найрізноманітніші насадки. Це робить їх особливими у багатогранності використання. Вінчики для збивання яєчного білка, приготування крему, соусу, картопляного пюре, рідкого бісквітного тіста. Гаки для замішування тіста густої консистенції. Занурювальний блендер для приготування супу-пюре, майонезу, соусів, дитячого харчування, подрібнення продуктів, льоду. Універсальний подрібнювач для приготування м’сного фаршу, подрібнення горіхів,  зелені, сиру та часнику. Заміна насадок  легко здійснються при натисканні кнопки у задній частині міксера, що свідчить про їхню комунікабельність у догляді за приладом.

http://dom-tex.com.ua/ua/poshuk/dribna/blendery-ta-universalni-podribniuvachi

0