+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Порохотяги Bosch

Порохотяги Bosch є справжнім уособленням вислову «німецька якість», адже виготовляються вони на заводі в нвмецькому місті  Бад-Нойштадт. Кожного року з конвеєру заводу  сходить  1,6 міліонів порохотягів, кожен проходить багаторівневу перевірку якості.Висока якість забезпечується також тим, що електромотори та інші складові частини порохотяга виготовляються безпосередньо концерном Bosch, а не закупляються в сторонніх  виробників.

Bosch пропонує Вам широкий асортимент порохотягів, що здатен задовільнити усі Ваші побажання. Турбуєтесь про здоровя своєї сімї? З багаторівневою системою фільтрації порохотяга Ви отримуєте чисте повітря після прибирання. Системи air flow control® і air safe® у поєднанні з випускним HEPA-фільтром затримують навіть найдрібніші пилинки і гарантують, що на виході з пилососа повітря стає набагато чистішим, ніж у приміщенні.Вихідний HEPA-фільтр затримує 99,9% пилу, а герметичний корпус не дозволить пилу знов опинитись назовні.  Не випадково саме пилососи Bosch рекомендовані найавторитетнішою в Європі незалежною організацією «Спілки робітників технічного нагляду» (TÜV) як ідеальний вибір для людей, що страждають чи мають схильність до алергії.

Якщо Ви не можете визначитися, який пилосос Вам все-таки потрібен — з контейнером чи пилозбірником, — сміливо купуйте пилосос Bosch з технологією Bag&Bagless. Пилососи з подвійним фільтруванням вважаються найпрактичнішими, оскільки їх можна використовувати як зі змінним пилозбірником, так і з циклонічним контейнером. По суті, це два пилососи в одному! Для прибирання звичайної повсякденної пилюки найкраще підходить змінний пилозбірник MEGAfilt® SuperTEX. Пилозбірники нового покоління складаються з особливого синтетичного матеріалу, здатного затримувати у собі до 99% пилу. Процедура заміни змінного пилозбірника надзвичайно проста та гігієнічна. А великий об'єм пилозбірника (до 6 літрів) дозволяє міняти його значно рідше. Якщо потрібно прибирати будівельне сміття чи у Вас скінчилися змінні мішки-пилозбірники, на допомогу прийде звичайний циклонічний контейнер. Під дією відцентрової сили велике сміття «викидається» у спеціальний резервуар, а дрібний пил утримується вбудованим фільтром із мікросану, що миється. Пил із заповненого контейнера можна легко видалити і встановити контейнер на місце. Пилососи з цією технологією є майже в кожній серії пилососів Bosch.

Пилососи Bosch з прогресивною технологією compressor technology® дозволяють прибирати оселю ще швидше та якісніше. Вони — це ідеальний вибір для тих користувачів, які висувають високі вимоги до чистоти і порядку, зацікавлені у якості та надійності пилососа і в той же час бережно ставляться до своїх фінансів та не бажають платити зайві гроші за використання електроенергії. Розроблюючи нову серію пилососів, спеціалісти Bosch черпали натхнення в авіатехніці та автомобілебудуванні. Амбіційна ідея — втілити у побутовому приладі сучасні технології високошвидкісних болідів, що вирізняються високою продуктивністю при невеликому об'ємі двигуна, знайшла застосування у пилососах Bosch з технологією compressor technology®, які при невеликому споживанні потужності (1 600–1 800 Вт) за силою всмоктування та ефективністю нічим не відрізняються від своїх побратимів потужністю 2400 Вт, використовуючи при цьому на 30% менше електроенергії і працюючи надзвичайно тихо. Надійність та відмінні результати роботи пилососів Bosch з compressor technology® досягаються завдяки оптимізації мотора і повітряних потоків. Дев'ять лопатей спеціальної аеродинамічної конструкції з оптимізованими розмірами (довжиною, шириною, формою) дозволяють досягнути рекордної швидкості у 800 км/год., що прирівнюється до швидкості реактивного літака. Таким чином висока пропускна здатність повітря — до 45 літрів на секунду — та підлогова щітка оптимізованої конструкції забезпечують максимальну ефективність всмоктування пилу. При цьому пилососи працюють надзвичайно тихо, рівень шуму досягає лише 73 дБ — удвічі тихіше, ніж звичайні пилососи. Чищення килимів, підлоги та м'яких меблів тепер означає, що Ви можете зробити і встигнути більше, витративши при цьому менше енергії — і не лише фізичної. Оптимізований мотор з аеродинамічним двигуном демонструє очевидну перевагу, коли йдеться про енергоефективність.

Пройшовши за посиланням нижче Ви зможете обрати порохотяг , що буде Вам довподоби.

http://dom-tex.com.ua/ua/poshuk/dribna/pylososy

0