+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Як вибрати правильну витяжку для Вашої кухні

Як вибрати правильну витяжку для вашої кухні.

Відвідуючи магазин, багато покупців задаються проблемою, як правильно зробити вибір побутової техніки, як витратити гроші і отримати очікуваний результат від покупки. Здавалося б, що може бути складного в виборі витяжки, але при більш детальному розгляді виникає безліч питань і необхідність у допомозі консультанта.В даній статті ми постараємося розглянути основні критерії у виборі витяжки. Перш за все, для чого потрібна витяжка? В даний час багато хто воліє поєднувати кухню з вітальнею, тому кухня стає не тільки робочим місцем господарки, але й місцем, де сім'я проводить велику частину свого часу. Члени сім'ї тут не тільки приймають їжу, а й спілкуються, відпочивають.

 Тому якість повітря в кухні дуже важлива, тому від нього залежить самопочуття людей, які знаходяться в ній. У процесі приготування їжі повітря забруднюється продуктами згоряння і різними пахучими мікрочастинками, які створюють підвищений дискомфорт в погано вентильованому приміщенні. Найбільш поширений спосіб боротьби з забрудненнями повітря - це провітрювання приміщення. У міських будинках припливно-витяжної вентиляції буває недостатньо, тому забруднене повітря над плитою потрібно відразу ж вловлювати і видаляти за межі приміщення, або піддавати тонкому очищенню. Саме для цього призначені витяжки. Основні складові витяжки - корпус, двигун, фільтри. Корпус - елемент дизайну кухні. Може виконуватися з металу різного забарвлення. Фільтри діляться на фільтри грубого і тонкого очищення. Фільтри грубого очищення повітря призначаються для затримки дрібних частинок жиру, які виділяються при нагріванні продуктів, для захисту від цих частинок двигуна і внутрішніх стінок витяжки, а також для продовження терміну служби. Іноді такі фільтри називають жировими. Вони можуть бути виконані у вигляді металевої багатошарової сітки. Такі фільтри характерні для моделей середнього і дорогого цінового діапазону. Металеві фільтри призначені для багаторазового використання. Фільтри грубого очищення також виконуються з акрилу або флізеліну, вони застосовуються в більш дешевих моделях. Такі фільтри вважаються одноразовими і їх потрібно міняти не рідше 1 разу на 3-5 місяці. Фільтри тонкого очищення призначені для уловлювання різних запахів. У цих фільтрах використовується активоване вугілля, тому самі фільтри часто називають вугільними. Вугільні фільтри використовують при відсутності можливості викиду забрудненого повітря назовні. Даний режим роботи витяжки називають рециркуляцією. Вентиляція - це режим роботи витяжки, при якому відбувається викид забрудненого повітря назовні. На всі моделі витяжок Best є можливість установки вугільних фільтрів, тому вони можуть працювати в режимі вентиляції та рециркуляції. Управління витяжкою може здійснюватися:

 

-Сенсорний кнопками. Вони виглядають більш естетично в порівнянні зі звичайними кнопками, і дають можливість програмувати час вимикання витяжки. Використовується сенсорне управління тільки в дорогих моделях Best.

-Звичайний кнопками.

Вони зручніше у використанні, ніж повзункове управління, бо не залипають жиром. Застосовуються в менш дорогих моделях Best.

-ползунковое управління.

Застосовується в дешевих моделях Best.

Для освітлення в більш дорогих моделях Best використовуються світлодіодні або галогенові лампи. Вони більш естетичні і мають більш спрямований потік світла. У менш дорогих і дешевих моделях використовують звичайні лампи розжарювання.

Для того, щоб правильно вибрати витяжку, спочатку потрібно визначиться з шириною (у торгової марки Best є витяжки з шириною 40 см., 50 см., 55 см., 60см., 80 см., 90 см, 150 см., 180 см.). Далі визначіться з кольором витяжки. Потім потрібно розрахувати мінімально необхідну потужність двигуна. Ну і нарешті вибираємо витяжку виходячи з дизайну і ціни. Щоб витяжка вловлювала і видаляла жир і забруднене повітря, треба правильно підібрати потужність двигуна. Розрахункова формула: площа кухні множимо на висоту кухні і множимо на 10, отримуємо мінімальну необхідну потужність двигуна (куб/год). Але потрібно також враховувати, що наявність будь-яких фільтрів (вугільних, металевих, акрилових) зменшує продуктивність витяжки на 10-15%. Кожна витяжка оснащена отвором, до якого під'єднується гнучкий шланг для виведення забрудненого повітря назовні. Кожен вигин гофротруби (найчастіше в якості гнучкого шланга використовується вона) дає зменшення продуктивності ще на 5-10%. Тому потрібно враховувати дані фактори при остаточному розрахунку потужності двигуна.

Для покупців, у яких кухня сполучена з вітальнею, рекомендації з вибору потужності дещо інші. Т.к. об'єм приміщення збільшений, то розрахункову потужність потрібно збільшити на 20-30%. Отримуємо таку формулу: площа кухні множимо на висоту кухні множимо на 10 і множимо на 1,2-1,3. Отримуємо мінімальну потужність двигуна (куб/год).

В даний час витяжка є важливим елементом дизайну. По дизайну витяжки можуть бути плоскі, закруглені, під дерево, зі склом і т. Д.

Розглянемо які типи дизайну є у витяжок Best:

Топ дизайн.

До цього типу належать острівні витяжки (кріпляться до стелі посеред кухні), витяжки зі склом, а також камінні витяжки з поліпшеним або ексклюзивним дизайном. Дані витяжки відносяться до дорогого сегменту, тому їм притаманні велика потужність двигуна (900-1000куб/год), сенсорне управління, галогенові лампи і металеві фільтри. Ці витяжки добре підходять для великих кухонь, або використовуються як елементи дизайну кухні.

Витяжки камінного типу.

Витяжкам даного типу притаманні досить велика потужність (550-1000 куб/год), кнопкове управління, звичайні лампи для освітлення, різноманіття кольорів корпусу.

Вбудовувані витяжки.

Вони поділяються на модульні (повністю вбудовуються в шафку) та телескопічні. Вбудовуваним ватажком Best притаманні: потужність двигуна 450- 1000 куб/год, звичайні лампи для освітлення, приховане кнопкове управління (Не залипає жиром).

Стандартні витяжки.

Дані витяжки через невисоку ціну найбільш популярні серед покупців. Зазвичай їх купують для установки над стаціонарної плитою. Характеристика стандартних витяжок Best наступні:

Потужність двигуна 560 куб/год або 320,280 куб/год, управління - кнопкове або повзункове, освітлення - звичайні лампи.

Всі витяжки відповідають всім вимогам експлуатації в Україні, що відображено в українських сертифікатах відповідності. Правильного Вам вибору! Різні моделі витяжок Best Ви можете знайти на нашому сайті за адресою http://dom-tex.com.ua/ua/poshuk/manufacturer/best/vbydovana/vytiazhky?language=uk-UA

0