+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Коротко про посудомийні машини

Коротко про посудомийні машини.

По своїй суті посудомийна машина представляє собою універсальний пристрій, призначений як для миття звичайного столового посуду (тарілки, миски, блюдця, чашки, склянки, виделки, ложки, ножі), так і для іншого великогабаритного посуду (кастрюлі, сковорідки, дека). Вона без зусиль відмиє в важкодоступних місцях застарілий, навіть такий, що глибоко в’ївся, бруд, і позбавить Вас від контакту з лужними та хлоровмісними миючими засобами.Сучасні пристрої, які мають мають різні режими миття, дозволяють завантажувати разом посуд різного типу, наприклад, тонкостінні скляні бокали і сковорідки. Управління ж посудомийкою зводиться до натискання однієї чи двох кнопок, а машина зробить все сама: визначить ступінь завантаження, вибере необхідну температуру миття, висушить посуд і сповістить про закінчення роботи. Для успішної роботи посудомийки потрібна регенеруюча сіль (спеціальна сіль), яка застосовується для пом’якшення води. Сіль засипають в спеціальну ємність, а машина сама використовує її в залежності від ступеню жорсткості води.

Режими і функції.

Посудомийні машини в залежності від габаритів, цінового сегменту, до якого вони належать, можуть мати від  4 до 12 режимів миття. Серед них ті, що використовуються найбільше: «дуже забруднено» - передбачає додаткове миття, «замочування» - для сильнозабрудненого посуду (70⁰С), «щоденне миття» - стандартний режим миття при 65⁰С, «економічний режим» - режим для миття середньозабрудненого посуду з найменшими витратами електрики 50⁰С. В багатьох машинах присутня програма швидкого миття, яка дозволяє ідеально вимити свіже або слабозабруднений посуд. Наприклад посудомийка http://dom-tex.com.ua/ua/poshuk/vbydovana/posudomyini-mashyny-2013-08-29/smv50d10eu-detail         справиться з цією задачею за 29 хвилин. Всі додаткові програми та функції призвані зробити миття посуду більш якісним, максимально економічним, а управління машиною більш зручним. Так , наприклад, наявність таймера, дозволяє відтермінувати час миття. Індикатор фази програми дає можливість визначити, на якій стадії роботи знаходиться машина. Система RACK MATIC дозволяє опускати чи піднімати верхній кошик без зусиль.

Про це потрібно знати.

Для посудомийних машин існує ряд обмежень, стосовно того, що в них можна мити, а що небажано. Дані пристрої можуть мити пластик, скло, порцеляну, великий кухонний посуд, а також з’ємні деталі кухонних плит, холодильників, фільтри витяжок, поворотні скляні дека мікрохвильовок.

В режимі «делікатного миття» можна мити фаянсовий посуд, срібні столові прибори. Посудомийна машина непридатна для миття виробів з кості, дерева, латуні, перламутра, міді.

Також в ній не рекомендується мити предмети, виготовлені з матеріалів, які вбирають вологу: губки, рушники. Предмети, які не витримують прергріву не можна мити при високій температурі. До цієї групи відносяться тонка порцеляна, деякі види пластмас, кришталь (для таких предметів предбачена спеціальна програма миття при температурі 35⁰С).

0