+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Парогенератори Bosch

Парогенератор та активна прасувальна дошка від Bosch станувать Вашими незамінними помічнимками. Разом ці два прилади утворюють єдиний прасувальний комплекс, що назавжди позбавить Вас від жаху зімятого одягу.

Чим ж відрізняється парогенератор від звичайної парової праски ? В першу чергу силою пари, що він генерує. Парогенератори Bosch подають пару з тискоим до 6,5 Бар, показникнедосяжний для звичайних прасок. Для порівняння наведемо характеристики праски та парогенератора. Праска: паровий удар 200 г/хв та вертикальна пара 50 г/хв. Парогенератор: паровий удар 400 г/хв та вертикальна пара 120 г/хв. Така потужна пара глибоко проникає в тканину та розпрасовує речі значно швидше. Потужна вертикальна пара дозволяє прасувати речі не знімаючи їх з вішака, що особливо зручно з костюмами, пальтами або вже завішаними гардинами. Окрім потужної пари парогенератори Bosch можуть похвалитись ще декількома опціями для Вашого комфорту. Підошва CeraniumGlissée з каналами подачі пари та трьома окремими функціональними зонами для оптимального розподілу пари та полегшеного прасування. Технологія i-Temp Advanced: Ідеальне поєднання рівня температури та кількості пари для будь-якого типу тканин, що підлягають прасуванню. Система автоматичного вимикання Auto-Shut-Off вимикає праску, коли нею не користуються парову станцію обладнано спеціальним вловлювачем вапна, що дуже легко знімається та чиститься. Все це робить парогенератори Bosch надзвичайно простими та безпечними в користуванні.

Прасувальна дошка чудово доповнює парогенератор. Вбудований вентилятор направляє пару у тканину, створюючи «вакуум» та створює «повітряну подушку», запобігаючи зминанню та утворенню складочок на одязі, що прасується. Режим надуву ідеально підходить для прасування днлікатних тканин. Прасувальна дошка легко складається та зручна в транспортуванні і зберіганні.

Пройшовши за посиланнями нижче Ви зможете вибрати парогенератор та дошку, що задовільнять Ваші вимоги.

http://dom-tex.com.ua/ua/poshuk/dribna/praski/parovi-stantsii

http://dom-tex.com.ua/ua/poshuk/dribna/praski/doshky-dlia-prasuvannia

0