+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Кухонні комбайни Bosch

Впродовж 60 років універсальні кухонні комбайни Bosch вражають господинь у всьому світі. Кожна деталь продумана — від зручної системи управління до забезпечення виняткової безпеки під час роботи. За допомогою різноманітних насадок Ви зможете втілити в життя будь-які кулінарні ідеї: замісити тісто для пирога, нашаткувати овочі для салату, приготувати м’ясний фарш для котлет, вижати сік із цитрусових, приготувати суп-пюре чи коктейль. Широка лінійка кухонних комбайнів Bosch здатна задовільнити будь-які Ваші побажання. Кухонні комбайни Bosch поділяються на 5 модельних рядів, короткий опис яких наведено нижче.

Завдяки унікальній конструкції — універсальному важелю — комбайни серії MUM4 пристосовані для виконання найрізноманітніших робіт на невеликій площі. Особлива система приводів дозволяє комбайнам навіть за потужності мотора у 600 Вт виконувати таку важку роботу, як замішування тіста. До стандартної комплектації більшості комбайнів цієї серії входять мясорубка, блендер місткістю 0,75л., три диска для шаткування і натирання та гаки та вінчики для замішування та взбивання. Чаша комбайна має обєм 3,9 л. і може бути виготовлена з пластика або нержавіючої сталі залежно від моделі комбайна.

Комбайн MUM5 відзначається більшою потужністю порівняно з MUM4, що складає 700-900 Вт залежно від моделі. Корпус комбайна виконно в витончиному дизайні з переважаюче плавними лініями, та доступний в декількох кольорах. Комбайни комплектуються чашами з нержавіючої сталі та блендером 1.25л.

Для амбітних споживачів, які хочуть готувати на професійному рівні, використовуючи надійну та високоякісну техніку. MUMXL – найпотужніший комбайн Bosch: під елегантним корпусом знаходиться потужний мотор 1600 Вт, саме тому він легко справляється з найважчою роботою. Серед 7 швидкісних режимів обертання насадок Ви можете підібрати оптимальний для досягнення найкращого результату переробки продуктів. Містка робоча чаша 5,4 л з нержавіючої сталі дає можливість замісу до 3 кг тіста.

Кухонні комбайни МСМ6 .Цей прилад вражає своєю потужністю. Безступінчате регулювання швидкості роботи гарантує максимальний комфорт в управлінні приладом, який оснащено двигуном потужністю 1250 Вт. Завдяки йому цей комбайн з легкістю впорається з обробкою навіть великої кількості продуктів. Інноваційний універсальний ніж Supercut з хвилястою ріжучою поверхнею великої площі можна порівняти з професійними ножами шеф-кухарів, адже він безперешкодно може нарізати будь-які, навіть м’які продукти. Він надзвичайно стійкий до зовнішніх пошкоджень і тому стане надійним помічником протягом усього терміну служби приладу. Пррофесіний набір аксесуарів Навіть базові моделі приладів серії MultiTalent пропонують до 40 функцій, що забезпечують широке розмаїття можливостей та комфорт під час куховарення. Нарізати овочі, замісити тісто, подрібнити трави, зробити пюре, натерти сир – навряд чи існують речі, які не під силу комбайну MultiTalent. Якщо ж і цього замало, ми пропонуємо моделі із 45 функціями.

У нових компактних кухонних комбайнах Bosch серії МСМ 4 найнеобхідніші насадки інтегровані у прилад. Вони завжди зберігаються у порядку і в будь-який момент знаходяться під рукою. Компактний дизайн Кухонні комбайни MCM 4 мають вертикальну конструкцію, насадки прикріплюються над моторним блоком, тому прилад займає мало місця, що особливо важливо для кухонь невеликої площі. Висока потужність комбайнів МСМ 4 від 700 Вт до 800 Вт, наявність декількох швидкісних режимів та великий набір насадок дають широкі можливості.

Обираючи поміж моделями серії MUM та MCM  врахуйте, що моделі MUM більш розраховані на замішування та взбивання та мають мясорубку . Моделі MCM зорієнтованы на подрібнення та шаткування. До всіх моделей є величезний вибір ножів та насадок, що можна придбати додатково.

Пройшовши за посиланням Ви зможете придбати кухонний комбайн Bosch з офіційною 2 річною гарантією.

http://dom-tex.com.ua/ua/poshuk/dribna/kukhonni-kombainy

0