+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Комбіновані духові шафи

Комбіновані прилади завжди сприймались нами як щось неповноцінне. За можливості покупці намагались обрати два окремих прилади кожени зі своєю однією функцією. З новою лінійкою комбінованих духових шаф від Bosch такий підхід залишається в минулому.  Тепер Ви отримуєте не лише два повноцінних прилади в одному, а і можливість одночасного використання функцій. І все це в повнорозмірній духовій шафі 60*60.

Іноді розмістити на кухні всю бажану техніку буває неможливо. Ч невеликий розмір кухні, чи відсутність вільних ніш в кухонних меблях змушують Вас відмовитись від мікрохвильової печі або пароварки. Комбіновані прилади вирішують цю проблему.

Завдяки духовим шафам серії 8 із мікрохвильовим режимом будь-яка страва одразу ж потрапить до переліку Ваших улюблених. Не залежно від того, чи хочете Ви щось швидко засмажити, спекти або просто розігріти, завдяки продуманому поєднанню традиційних режимів нагрівання та додаткового мікрохвильового режиму Ви за короткий час отримаєте бездоганні результати приготування. Звичайно духова шафа може також працювати суто в одному режимі без обмеження в функціональності.

http://dom-tex.com.ua/ua/poshuk/vbydovana/dukhovi-shafy/hmg636bs1-detail

Духові шафи з функцією готування на парі. Якщо під час готування страв з використанням класичного режиму нагрівання увімкнути функцію приготування на парі, страва безперервно й автоматично буде піддаватися дії гарячої водяної пари. Завдяки цьому печеня завжди буде соковитою всередині та приємно хрусткою ззовні, а хліб отримає ідеальну золотисту скоринку. Крім того, наші духові шафи з функцію готування на парі можна використовувати також для класичного готування на парі овочів і риби.

http://dom-tex.com.ua/ua/poshuk/vbydovana/kompaktni-prylady/parovarky/hsg656rs1-detail

Духові шафи з функцією додаткової пари. Страви, що готуються у класичних режимах нагрівання, стануть ще краще, якщо до камери духової шафи час від часу подаватиметься пара. Саме для цього використовується автоматична функція додаткової пари. Просто активуйте цю функцію ще до початку готування, розігрівання страв, сходження тіста, випікання або смаження. Функцію додаткової пари можна регулювати вручну, обираючи різні ступені інтенсивності.

http://dom-tex.com.ua/ua/poshuk/vbydovana/dukhovi-shafy/hng6764s1-detail

0