+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Вибір посудомийної машини

Посудомийна машина може стати незамінним помічником на Вашій кухні. Нерідко люди навіть не задумуються скільки дорогоцінного часу вони тратять на миття посуди. Кожне приготування їжі, кожні обід чи вечеря залишають по собі гори брудного посуду. З посудомийною машиною Ви вирішите проблему брудного посуду за хвилини, а решта часу витратьте на себе і своїх близьких. Крім того з посудомийною машиною Ви суттєво економите на споживанні води.

Прийнявши рішення придбати посудомийну машину одразу оберіть розмір приладу. Повнорозмірні посудомийні машини мають два стандарта ширини 45 та 60 см. За можливості оберіть 60 см. адже вона буде суттєво місткішою (13-14 комплектів посуду проти 9-10 в 45 см.). Моделі 45 см. будуть розумним вибором в разі компактних розмірів Вашої кухні. Якщо ж проектом Вашої кухні зовсім не передбачено посудомийної машини зверніть увагу на компактні прилади, які можна розмістити на стільниці.

За типом монтажу посудомийні машини поділяються на інтегровані, повністю вбудовані та окремо стоячі. Вбудовані та інтегровані прилади монтуються в нішу кухонних меблів та на їхні дверки навішується фасад кухонного гарнітуру. В інтегрованих приладах панель керування та ручка дверки залишаються видимими, в той час як в повністю вбудованих панель керування розташована на торці двери . Таким чином будована посудомийка виглядає ззовні як звичайна кухонна шафка. Окремостоячі прилади теж можна ставити в кухонну нішу( для цього можна зняти верхню кришку приладу) , але можливості навішати меблевий фасад немає. Вище зазначені стандарти розмірів актуальні як для вбудованих так і окремостоячих приладів.

Асортимент посудомийок відзначається величезною кількістю програм та додаткових опцій, що пропонують різні моделі. Програми відрізняються інтенсивністю миття та типом посуду для яких вони призначені. Суттєву різницю робить наявність в посудомийній машині атоматичних програм. Посудомийки з такою обцією оснащені сенсором, що заміряє рівень забруднення та визначає тривалість миття. Перевжно миття на автоматичній програмі триває коротше ніж на звичаній тож витрати часу та ресурсів є меншими. Приємними функціями також можуть стати відстрочка старту, замочування та полоскання при високій температурів для більшої гігієнічності.

Камера більшості посудомийних машин оснащені двома рівнями : нижнім( більш містким ) та верхнім (для дрібнішого посуду). В нижньому рівні розміщується корзина для виделок, ложок та ножів. В моделях вищого рівня є ще третій рівень, що заміняє короб для дрібного приладдя. Він суттєво збільшує місткість посудомийки. Залежно від комплектації короби 2 та 3 рівнів можуть комфортно регулюватись по висоті та варіантах розміщення посуду в них. Моделі найвищого рівня можуть мати підсвітку камери.

Наш інтернет магазин пропонує посудомийні машини брендів Bosch та Siemens, відомих своєю неперевершеною німецькою якістю. Величезний вибір задовільнить будь-які ваші потреби. Немає значення на якій моделі Ви зупинитесь кінцевий результат залишить Вас задоволеними. Пройдіть за посиланням нижче та оберіть свою нову помічницю на кухні.

http://dom-tex.com.ua/ua/poshuk/solo-tehnika/posudomyini-mashyny

0