+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Соковижималка Bosch

Літо добігає до кінця, а отже починається сезон свіжих фруктів та овочів, що дозріли під гарячим літнім сонечком. Чи не хотіли б Ви починати свій день з шклянки щойно видушеного соку ? Вас турбує те, що Ваші діти пють соки з високим вмістом цукру та невідомим складом? Тоді нова соковижималка Bosch  це те, що Вам треба . З нею Ви легко та швидко зробите сік з обраних Вами овочів.

Соковижималка Bosch MES4010 – це потужний високо продуктивний прилад. За один цикл використання Ви отримуєте до 1,5 літри соку, тож фрешу вистачит на всю сімю. Потужний двигун 1200Вт гарантує швидке приготування соку,а наявність 3 швидкісних режимів двигуна дозволяє адаптуватись для різних видів фруктів та ягід. Професійний керамічний ніж та сито з нержавіючої сталі гарантують високу продуктивність, а отже весь сік без залишку опинеться в Вашій склянці. Прилад надзвичайно простий в використанні . Більше не треба розрізати продукти на дрібні шматочки перед подачею в соковижималку. В великий завантажувальний отвір діаметром 84 мм поміститься навіть ціле яблуко. Соковижималкою можуть користуватись навіть діти - дякуючи функції Safety Stop прилад вмикається після повного закріплення всіх з’ємних частин та автоматично вимикається при відкритті під час роботи, що дозволяє уникнути розбризкування соку чи травмування. Важко відмити соковижималку від макухи? Тепер ні . Всі деталі соковижималки придатні до миття в посудомийній машині. MES4010 міцний прилад розрахований на довгі роки використання.  Корпус соковижималки виготовлено з литого алюмінію, а керамічний ніж не втрачає своїх якостей з часом.

Ви можете придбати Bosch MES4010 в нашому інтернет магазині пройшовши за посиланням. http://dom-tex.com.ua/ua/poshuk/dribna/sokovitiskachi/mes4010-detail

Потіште себе та своїх рідних свіжим корисним соком.

0