+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Вибір витяжки

Витяжка відіграє важливу роль санаітара на Вашій кухні. Вона поглинає неприємні запахи, а також жир та копоть, захищаючи  стіни та меблі від забруднення. Витяжка робить перебування на кухні приємним , а прибирання швидким і простим.

При виборі витяжки Вам, для початку, слід визначитись з типом пристрою. Витяжки узагальнено поділяються на 4 типи  :

Пристінні камінні витяжки є найбільш поширеним на ринку типом. Мають форму куполу, пірамідальну або ж форму перевернутої букви Т. Дякуючу великому вибору варіантів дизайну, матеріалу та елементів декору покупець з легкістю обирає прилад , що впишеться в дизайн кухні. Вбудовані витяжки монтуються в навісну шафку , як наслідок видимим елементом витяжки залишається лише жировий фільтр. Острівні витяжки кріпляться до стелі і використовуються у випадку коли варильна поверхня не прилягає до стіни. Плоскі або підвбудовувані витяжки- переважно найпростіші і малопотужні моделі . Можуть монтуватись під навісну шафку залишаючи в ній достатньо простору.

За способом очистки повітря витяжки поділяються на проточні та рециркуляційні. Більш ефективним є проточний варіант роботи витяжки при якому забруднене повітря виводиться витяжкою назовні . Недоліком таких витяжок є обовязкова наявність виходу системи вентиляції в місціпідключення витяжки. Альтернативою є рециркуляційні витяжки, що очищають повітря та повертають його в приміщення. За очистку відповідає вігільний фільтр, що потребує заміни раз в 2-3 місяці використання. Слід також врахувати, що режим рециркуляції суттєво зменшує потужність приладу. Більшість витяжок можуть працювати в обох режимах .

Щоб витяжка справлялась з поставленими перед нею завданнями та тішила Вас чистим повітрям, важливо обрати прилад з потужністю відповідною до розмірів кухні . Потужність витяжки вимірюється обємом повітря, що витяжка пропускає за годину. Щоб визначити оптимальний для Вас показник потужності слід обєм кухні помножити на 10. Наприклад% площа кухні складає 12м,висота стелі 3м. Помноживши ці два показника та помноживши результат на 10, ми отримує потужність в 360м/год. Обираючи  розмір витяжки врахуйте, що він теж може впливати на її ефективність. Ширин витяжки повинна бути не меншою за ширину варильної поверхні. Важливим є також те на якій висоті змонтована витяжка. Мінімальною відстанню між витяжкою і газовою поверхнею є 65-70 см. При збільшенні відстані бажано також збільшувати і ширину витяжки. Доречі, якщо у Вас низька стеля і немає можливості замонтувати витяжку на вказаній висоті, або ж звичайна витяжка заважає Вам під час готування, зверніть свою увагу на витяжки з похилим екраном. Її можна встановити на висоті 45 см. від верхньої кромки поверхні і вона, дякуючи своїй будові, не буде обмежувати Вас в рухах.

При виборі витяжки зверніть увагу на наявність додаткових опцій . Наприклад, сенсор, що вловлює наявність випарів автоматично вмикає її коли Ви починаєте готувати. Витяжки оснащені функцієїю інерційного ходу двигуна можуть продовжувати працювати 10 хв. Після того як Ви натиснете кнопку вимкнення.

В нашому інтернет магазині Ви з ленгкістю підберете витяжку, що задовільнить Ваші вимоги. В нашому асортименті представлені витяжки Best та Falmec, компанії, що спеціалізуються виключно на виробництві витяжок. Завдяки неперевершеному італійському дизайну ці витяжки додадуть яскравого акценту на Вашій кухні. Компанії Bosch та Siemens пропонують комплексне рішення з кухонної техніки. Витяжки витримані в єдиному дизайні з іншої технікою і легко з нею компонується.

 

 

0