+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Кухонні мийки Blanco

Blanco - це німецька компанія з майже віковим досвідом в виготовленні високоякісної техніки для кухні. Компанія Blanco пропонує Вам широкий асортимент мийок на будь-який смак та аксесуари до них. В модельному ряді компанії представлені мийки зі штучного каменю, нержавіючої сталі та кераміки.

Мийки зі штучного каменю Silgranit стануть окрасою Вашої кухні на довгі роки. Великий вибір моделей мийок та їх кольорів дозволить Вам легко підібрати модель, що пасуватиме до Вашої кухні. Матеріал мийок володіє чудовими властивостями, що полегшують догляд за мийкою та продовжують строк її служби.Поверхня мийок має непористу структуру, тому бруд не може вїстись всередину мийки. Мийки Silgranit стійкі до ударів та царапин і навіть температура до 280 градусів та кислоти не пошкодять її .При розробці матеріалу Silgranit компанія Blanco використовувала концепцію Hygiene+Plus, що надає матеріалу антибактеріологічні властивості. Тестами доведено, що швидкість розмноження бактерій на матеріалі Silgranit падає на 98%.

Кухонні мийки з нержавіючої сталі є нестаріючою класикою. Такі мийки, на відміну від інших матеріалів, легко вписуються в дизайн будь-якої кухні. Компанія Blanco в виробництві мийок використовує тільки високоякісну нержавіючу сталь Premium18\10. Мийки з такого матеріалу потребують мінімального догляду, та є стійкими до корозії та дії кислот.

Мийки Blanco з кераміки створюють затишну, домашню атмосферу на Вашій кухні. Вони відрізняються плавними формами та приємною на дотик гладкою поверхнею. Керамічні мийки чудово вписуються в кухні класичного дизайну. Дякуючи спеціальному покриттю PuraPlus пори поверхні стають меншими. Вода каплями скочується по мийці, а бруд та наліт не затримуються на поверхні мийки.

До всіх мийок Blanco Ви з легкістю знайдете змішувач, що відповідатиме їй за дизайном та кольором. Естетичні та функціональні змішувачі Blanco можуть мати додаткові функції такі як висувний душ, вбудоване керування клапаном автоматом, або окремий канал для чистої фільтрованої води в додаток до двох основних. Бажаєтесь милуватись природою стоячи перед мийкою? Blanco пропонує Вам змішувачі для монтажу біля вікна. Також Ви можете зробити свою мийку більш функціональною придбавши додаткові аксесуари такі як дошка для нарізання та багатофункціональний коландер.

0