+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Bosch MFQ4080

Bosch MFQ4080 – майже комбайн за ціною міксера.

Серед різноманіття продукції цього бренду чільне місце належить дрібній побутовій техніці, яка не тільки ефективна і довговічна у використанні, але ще і відрізняється ергономічністю і стильним дизайном. Мабуть,  найпотрібнішим пристроєм для повсякденного використання в процесі приготування їжі є міксер, який дозволяє швидко змішувати і подрібнювати продукти. Лінійка міксерів від Bosch серії MFQ містить велику кількість моделей різної вартості, які відрізняються зовнішнім виглядом пристрою (ручний або стаціонарний), потужністю (від 350 до 500 вт), кількістю швидкостей (від 3 до 6) і комплектами насадок і чаш.

Міксер MFQ 4080 відноситься до класу ручних міксерів. Його висока потужність (500 вт), п'ять рівнів швидкостей і наявність імпульсного режиму забезпечують швидке і якісне виконання операцій при низькому рівні шуму і вібрації. Цей міксер виробляється в Словенії. Він оснащений «ногою» з нержавіючої сталі з великим ножем-чоппером (розмір XL), двома вінчиками з нержавіючої сталі FineCreamer і двома гаками для замішування тіста. Крім того, в комплектацію входить ємність для змішування з вимірювальною шкалою та мірний стаканчик з кришкою. Пропонуються моделі білого і сріблястого кольорів, а також кольору антрацит. За ціновими характеристиками MFQ 4080 наближається до верхньої межі міксерів Bosch, але одночасно він істотно дешевше аналогічних моделей інших виробників; і що важливо, його вага менше, ніж у інших ручних міксерів тієї ж потужності.

Перелік функцій міксера MFQ 4080 дуже різноманітний. Ніж-чоппер, спеціально сконструйований для запобігання розбризкування, за лічені хвилини приготує коктейль, майонез, пюре в спеціальній ємності або будь якому посуді, а також рівномірно подрібнить горіхи, сир, наколе лід. Два вінчики з металевими кульками моментально зіб'ють білки в стійку піну. Спеціальні насадки швидко замісять пишне тісто будь-якої консистенції. Всі деталі міксера, крім корпусу, допускають миття в посудомийній машині, а приготовлену суміш можна прямо в стаканчику зберігати в холодильнику або приготувати в мікрохвильовій печі. Пристрій має ергономічний і стильний дизайн, всі перемикачі працюють легко і надійно, спеціальні кнопки дозволять швидко зняти насадки, не забруднивши рук. Зручний затиск надійно зафіксує шнур, а покриття Soft-Touch дозволяє без зусиль утримувати міксер в руці. Словом, модель MFQ 4080 торгової марки Bosch - це фактично невеликий і досить потужний кухонний комбайн, який до того ж компактний і не вимагає довгого часу на складання.

Говорячи про переваги даного міксера, хотілося б зупинитися і на його особливостях. Слід пам'ятати, що такі пристрої орієнтовані насамперед на змішування продуктів, і в меншій мірі на їх подрібнення. Щоб міксер і ніж-чопер прослужили довше, компоненти суміші для подрібнення не повинні бути більшими, ніж 2 сантиметри. М'ясо слід ретельно очищати від плівок. Не змішуйте і не подрібнюйте щойно зварені продукти, остудіть їх хоча б до 60о. При появі «виючого» звуку припиніть подрібнення і перевірте, чи не занадто великі шматки в суміші і чи не намоталися  на ніж її компоненти. Хорошим способом очищення ножа є наступний: в стаканчик налийте трохи води, додайте миючий засіб, опустіть туди міксер з насадкою і включіть його приблизно на 10 секунд. Все стане ідеально чистим!

0