+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Мийки PLADOS " ARIA PURA " очищають повітря в кухні!

Мийки PLADOS " ARIA PURA " очищають повітря в кухні!


Нова кухонна мийка PLADOS з титановими мікрочастинками очищає повітря в кухні.

Компанія Plados була першим у світі виробником композитних мийок, який створив кухонну мийку з антибактеріальним захистом. Антибактеріальна мийка перешкоджає виникненню і поширенню бактерій, що викликається залишками їжі.

Сьогодні Plados - знову перша в світі компанія, що пропонує нове покоління мийок, які здатні взаємодіяти з навколишнім середовищем і очищати повітря в кухні. Цей процес заснований на природному феномені, фотокаталізі, який схожий на процес хлорофільного фотосинтезу в рослинах. Мікрочастинки біоксиду титану, під впливом природного або штучного освітлення, активують процес фотокаталізу, який перетворює органічні і неорганічні забруднюючі речовини, що містяться в повітрі в нешкідливі мінеральні солі.

 

Мийки Plados - вироблені за допомогою цієї інновації, будуть випускатися під брендом " ARIAPURA " . Мийка Plados з брендом " ARIAPURA " знищує неприємні запахи і забруднюючі речовини, що виникають в кухні в процесі приготування їжі, від сигаретного диму, дрібного пилу, обігрівальних систем, систем кліматизації і т.д. По суті, реагент " ARIAPURA ", що міститься у всій масі мийки, виконує таку ж очищувальну функцію, як і рослини у вашій кухні.

 

Активна поверхня площею близько 1 м2 (приблизно складова поверхня мийки) знищує близько 90 % забруднюючих речовин, що містяться в 80 м3 повітря, за 1 годину ( зауважте, обсяг звичайної кухні становить приблизно 40 - 50 м3). Крім ефективної очисноїї дії, мийка Plados з активним агентом " ARIAPURA " має також антибактеріальну функцію та функцію самоочищення. Дійсно, мікроби і бактерії знищуються, і це призводить до значного зменшення неприємних запахів, як в мийці, так і в самій кухні, і повітря в ній стає набагато свіжіше і чистіше.

Більш того, новітні мийки Plados з активним агентом " ARIAPURA " стійкі до забруднення. Більше на поверхні миття не будуть з'являтися вапняні відкладення. У результаті цього мийка легко миється, відповідно, Ви витрачаєте менше миючого засобу, що робить мийку " ARIAPURA " безпечною для навколишнього середовища. Активний агент " ARIAPURA " міститься у всій масі мийки; це означає, що ефективність всеочисної функції підтримується протягом усього часу використання мийки, навіть якщо на її поверхні з'являються подряпини і інші ознаки експлуатації.

 

Отже, активний реагент " ARIAPURA ":

крім очищення повітря в кухні, робить саму мийку свіжою і чистою;
міститься у всій масі мийки;
має необмежений термін дії;
залишається активним і підтримує ефективність всеочисної функції протягом усього часу використання мийки, навіть якщо на її поверхні з'являються подряпини і інші ознаки експлуатації.

0