+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Чи може бути витяжка безшумною?

Технологія NRS від компанії Falmec - бездоганно тихо!


Технологія NRS від компанії Falmec це не просто тихо , а чудово тихо!

Нові технології та рішення від Falmec для кухонної витяжки вражають своїм нововведенням і бездоганністю . Кухонні витяжки Falmec за новою технологією стали виробляти на 86 % менше шуму, іншими словами вони майже безшумні, що дуже зручно і комфортно. Виробники витяжки Falmec завжди домагаються кращих результатів: збільшення ефективності роботи виробу, зниження рівня шуму , зниження кількості споживаної енергії.

При співпраці Falmec з лабораторіями, які спеціалізуються на вивченні динаміки повітряних потоків, був розроблений новий проект NRS, завдяки цьому проекту було досягнуто таких результатів безшумності кухонної витяжки, які раніше і не можна було уявити. Повітряні потоки, що потрапляють в кухонну витяжку, їх динаміка надходження була вивчена за допомогою застосування інноваційного програмного комп'ютерного забезпечення, що дозволило розробити систему щодо зниження звуку, також вона дозволяє оптимізувати потік повітря і усунути будь який опір, що виникають на шляху повітряних мас, які і є основною причиною появи гучного звуку, тобто шуму у витяжці .

Компанія Falmec розробляла і створювала нові матеріали з звукопоглинальними властивостями. Кухонні витяжки Falmec зроблені з матеріалу, які призначені для поглинання будь-яких звуків і шуму, які виробляються рухом повітря.

З інноваційною технологією NRS кухонні витяжки Falmec з'єднуються в собі найвищу продуктивність і безшумність, іншими словами абсолютний комфорт. Тепер під час роботи витяжки Ви не почуєте шуму воздуховода і будете насолоджуватися комфортною обстановкою на Вашій кухні з безшумною витяжкою першого класу! Готувати улюблені страви для Вашої родини та дивитися не перериваючись улюблений фільм на кухні стало набагато приємніше!

0