+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Handstick або акумуляторний пилосос

Чи любите ви пилососити? А замітати? А знаєте що полегшує підтримку чистоти у вашому домі?

Акумуляторні пилососи Bosch, або як їх ще називають handstick. Такі компактні порохотяги давно стали надійними помічниками європейських домогосподарок.

За допомогою акумуляторних порохотягів Bosch ваша домівка буде залишатися чистою та затишною протягом усього дня без прикладання зайвих зусиль.

 

Звичайний савок і вінник залишається в минулому і на заміну йому приходить маневренний акумуляторний порохотяг Bosch. Який допоможе швидко позбутися “наслідків сімейного обіду на підлозі”, а також пилу та незначного бруду, який накопичується протягом дня. 

За той період часу, який був би потрачений на підготовку до роботи основного порохотяга, Ви зможете прибрати незначні забруднення акумуляторним порохотягом Bosch, без підключення до розеток.

Для тих, в кого велика проща прибирання в лінійці акумуляторних порохотягів Bosch передбачено моделі зі змінною батареєю: Ви прибираєте, а в цей час інший акумулятор, який входить в комплект до порохотяга може заряджатися швидкісною зарядкою, щоб забезпечити безперервний процес прибирання.

Купуйте техніку Bosch в одному з наших магазинів у м.Львові або купуйте онлайн на Домотехніці.  

0