+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Вибір вбудованого холодильника

Вибір холодильника, що вбудовується - включайте фантазію на повну !

   Вбудована техніка вже давно міцно зайняла місце на наших кухнях , варильні поверхні , духові шафи , посудомийні машини користуються величезним попитом. Вбудовувані холодильники поки ще чекають свого зоряного часу , проте також все частіше користуються попитом. Давайте поговоримо про те як вибрати правильну модель на кухню і чи має сенс зупиняти свій вибір на вбудовуваних холодильниках.


   Почнемо, мабуть , з мінусів вбудованої техніки . Перше , більшість холодильників змушене підлаштовуються під кухонні стандарти , а саме , 177 см висоти , 55-56 ширини і 55 глибини. І, відповідно , загальний обсяг близько 220 літрів. Багато це чи мало? Аналогічна модель холодильника, що стоїть окремо, буде мати розміри висота 176 см ширина 60 см глибина 65 см , загальний обсяг - 300-310 літрів. Різницю видно неозброєним оком. Так що , якщо Вам потрібен апарат великого обсягу або готуйтеся розлучитися з більш серйозною сумою , або змиріться і розглядайте моделі, що стоять окремо. Але раз є мінус - десь є і плюс , вірніше мінуси вбудованих холодильників при підключенні фантазії і дизайнерських здібностей можуть плавно перетікати в плюси. Вирішити проблему нестачі обсягу ? Легко ! Як варіант, купуєте вбудовану холодильну камеру, що цілком ідентична з об'ємом холодильного відділення соло-моделі. А де морозити продукти? На допомогу прийде вбудована морозильна камера. У підсумку отримуєте цілком пристойні 320 літрів. Що в плюсі? Зручність користування в першу чергу. Холодильну і морозильну камери можна вбудувати в пенал на зручній висоті , щоб не потрібно було згинатися і завжди був хороший доступ до продуктів . У випадку з окремо розташованими приладами навряд чи хтось назве розумною людину, що поставила морозилку на тумбочку. Також вбудована техніка в силу того, що на захована за фасадами, відмінно впишеться в дизайн кухні , Вам не доведеться думати як пофарбувати в темно -зелений колір холодильник, щоб він був в один колір з кухонними меблями. Мінус - ціна , рішення, яке я описав вище, буде в півтора рази дорожче окремостоячого холодильника з аналогічним об'ємом .

   Крім стандартних моделей на ринку присутній цілий ряд вбудованих Side - by - side холодильників шириною 90 і навіть 120 сантиметрів, також є ряд моделей, вбудованих під стільницю, їх висота 82 см, що зручно в офісі, наприклад. Для вбудованих холодильників доступні всі опції, які є в окремо розташованих приладах, No Frost, камери з нульовою температурою, регульованою вологістю і тд. Якщо потрібно якесь нестандартне рішення, Ви можете придбати вбудований холодильник Liebherr, на нашому ринку присутні більше 30 моделей з різними розмірами.
   Головне , про що потрібно пам'ятати , збираючись купити вбудований холодильник , - постаратися максимально використовувати їх переваги розміщення і користування.


   І ще кілька технічних моментів. Є цілий ряд нюансів вбудовування, починаючи від способу навішування фасаду (деякі моделі припускають прикручений наглухо фасад, а в деяких він рухливий відносно передньої панелі холодильника), також є певні питання з тепловиділенням, які теж потрібно враховувати. Загалом , перед тим, як Ви приймете рішення, обговоріть всі питання з організацією, де будете замовляти кухню, і бажано, щоб у цієї організації був певний досвід. І останнє, вмонтовувані холодильники не так поширені на нашому ринку, як техніка, що стоїть окремо, тому краще занепокоїтися придбанням заздалегідь, щоб не опинитися біля розбитого корита, коли кухня вже готова, а холодильник може приїхати через два місяці або взагалі не приїде, бо модельний ряд помінявся. Ще краще уточніть можливість поставки, з досвіду продажів буває, що деякі особливо "просунуті" користувачі гугла вибирають техніку, яка в принципі не поставляється на наш ринок, а потім довго думають, як з мінімальними втратами переробити кухню під реально існуючу пропозицію . Загалом, Ваша покупка повинна бути максимально продуманою , щоб приносила Вам тільки радість !

0