+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Навіщо Вам сушильна машина?

Чи задумувались Ви, як би виглядало освідчення Ромео в коханні, якби Джульєта стояла на балконі завішаній її білизною, як би звучала серенада трубадура, якби його прекрасна дама слухала її посеред рушників та простирадл.

Напевне дивно і не зовсім романтично.

І Ви також можете позбавитись традиції сушити білизну на балконі чи посеред кімнати, або на батареях.

Які ж переваги надасть Вам сушильна машина перед традиційним сушінням, крім того що Ви повинні заплатити за це в порівнянні з «безкоштовною» сушкою.

Найперше, це звільнене місце на балконі чи в кімнаті, яке Ви зможете використати для своїх потреб.

Балкон прикрасити квітами, де ви зможете проводити прекрасні моменти свого життя: слухати музику, відпочивати чи милуватися пейзажами, а в кімнаті вільно пересуватися не натикаючись на «розставлені пастки» з сушилок.

По-друге, це якість сушіння.Якість сушіння білизни після сушки на балконі та в сушильній машині не варто навіть порівнювати. Особливо це буде відчутно по пухнастості махрових рушників. Одяг та постіль не будуть піддаватися впливу атмосферних явищ та ультрафіолету, а вуличний пил не буде осідати на ньому. Це дозволить зберегти Ваші улюблені речі в прекрасному стані довготривалий термін, а Вам отримати той результат сушіння на який Ви сподіваєтесь: сухе - до шафи, чи злегка вологе - для прасування.

По-третє, заощаджує час оскільки не витрачаєте його на розвішування, та й прасувати після сушки практично не потрібно, склали до шафи і усе. Якщо Вам потрібно швидко випрати дітям шкільну чи спортивну форму - переклали з пральної в сушильну машину і відразу все висушили, прасувати не потрібно взагалі. Зранку діти підуть у школу в ідеальних костюмах.

Якщо Ви звикли планувати свої дії та отримувати завжди очікуваний результат, то сушильна машина саме для Вас. Ви завжди будете мати той результат сушіння, на який сподівалися, в прогнозований час. Позбавите себе від марудної щоденної роботи і зможете більше часу приділити своїм близьким і рідним чи забаганкам та хобі.

Завітайте до фірмових магазинів Bosch\Siemens у м.Львові, де продавці допоможуть підібрати саме той варіант, який підійде Вам найкраще, або скористайтесь можливість обрати онлайн у нашому інтернет магазині Домотехніка.

0