+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Сухе та вологе прибирання за допомогою миючого порохотягу

Сухе прибирання за допомогою миючого порохотягу

При використанні миючого порохотягу Bosch BWD421PET для сухого прибирання Ви можете скористатися двома режимами, а саме : традиційне прибирання з мішком чи прибирання з використанням модуля водяного фільтру. Використовуючи мішок для збору сміття Ви уникнете будь-якого контакту з уже прибраним сміттям, Вам лише потрібно вийняти мішок, після того як він наповниться, та викинути його у смітник. Здійснюючи сухе прибирання Ви, також, можете скористатися модулем водяного фільтру. За допомогою цього режиму при прибиранні пил і бруд буде збиратися у контейнері з водою, яка після закінчення прибирання виливається. Використовуючи режим водяного фільтру Ви додатково зволожуєте повітря.

Вологе прибирання за допомогою миючого порохотягу

Використовуючи миючий порохотяг BWD421PET Ви можете здійснити вологе прибирання різних видів поверхонь: плитки, ламінату, паркету, а також килимів та м’яких меблів. Використовуючи різні насадки Ви легко здійсните це прибирання і зможете отримати чудовий результат.

Приходьте та купуйте техніку Bosch за найкращою ціною у одному з наших магазинів у м.Львові або купуйте техніку Bosch онлайн на Домотехніці

0