+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Духові шафи Miele 7000 серії. Що нового?

Компанія Miele вивела на ринок 7-е покоління техніки для кухні. Що нового з’явилося в духових шафах, у чому Miele перевершила саму себе порівняно з попереднім модельним рядом?

 

Тут збережено такі фішки, як піролітична очистка, парова конвекція та унікальний бездротовий термощуп на радіосигналі, котрий запікає їжу, нагріваючи її до точної температури, а потім вимикає нагрівання, дозволяючи готувати завжди бездоганні страви.

  А тепер новинки:            

Ідеальний результат: після процесу з контролем часу камера духовки охолоджується, щоб припинити готування страви. Тому перетримані або перепечені страви – вже у минулому. Технологія  Miele TasteControl  привідкриває і швидко охолоджує духову шафу в кінці циклу приготування їжі, завжди забезпечуючи досконалий ступінь приготування.

 Увага-увага, фанати Instagram!!! Що там із вашою випічкою чи печенею?

Камера в духовій шафі покаже процес приготування де б ви не були! Завдяки ексклюзивній функції – інтегрованій камері, яка щохвилини створює зображення з високою роздільною здатністю – ви можете стежити за приготуванням страви зі свого мобільного телефону…  і  викласти все в соц.мережі!

Ви вже хочете таку духову шафу?!

Запитуйте духові шафи Miele 7-го покоління в  одному з наших магазинів у м.Львові або онлайн  на Домотехніці.

0