+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Духова шафа Bosch HBG6764B1

Хочете готувати з задоволенням – тоді  купуйте духову шафу Bosch HBG6764B1.  

Духова шафа Bosch HBG6764B1 придумана так, що ви отримуєте максимум задоволення від самого процесу готування їжі, а в догляді докладаєте мінімум зусиль для цього.

Духова шафа Bosch HBG6764B1 має термощуп завдяки якому можливе найточніше готування. Більше не потрібно наглядати за процесом приготування. Працювати з термощупом просто і зручно, просто вставте його в вашу страву і коли страва буде готова  духова шафа автоматично вимикається.

Автоматичні програми дозволять вам з легкістю приготувати вашу улюблену страву, а телескопічні направляючі дозволять вам з легкість діставати дека для запікання при цьому не притримуючи їх рукою.

Вам більше не потрібно думати як очистити внутрішню камеру вашої духової шафи. Під час роботи системи очищення внутрішня камера нагрівається до надзвичайно високої температури і залишки їжі перетворюються на попіл, який легко прибрати ганчіркою.

Прилад обладнаний функцією « Блокування від доступу дітей » щоб діти не увімкнули прилад і не змінили налаштування.

Приходьте та купуйте техніку Bosch за найкращою ціною у одному з наших магазинів у м.Львові або купуйте техніку Bosch онлайн на Домотехніці

0