+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Витяжки Best у Львові

Витяжки Best.

Best : про компанію:

Компанія Best заснована в 1976р. в місті Фабріано (провінція Анкона), Італія. Вже більше ніж протягом 30 років компанія Best виготовляє кухонні витяжки – потужні, функціональні і високоестетичні. Сконструйовані за принципом впровадження високих технологій в неординарний дизайн, витяжки Best відомі перш за все завдяки своїй безшумності та енергоефективності, а також завдяки високоінтелектуальній системі управління, яка дозволяє витяжці самостійно контролювати стан повітря на кухні. Тому назва компанії відображає стиль життя тих, хто вибирає Best.

Стрімкий успіх, який прийшов до компанії Best фактично одразу після утворення – прекрасний приклад того, як завоювати позиції лідера на ринку, об’єднавши комерційний талант одного з засновників та пристрасть до техніки іншого.У прагненні до того, щоб продукція Best була дійсно кращою, компанія - одна з небагатьох -  створила власний завершений виробничий цикл, що гарантує якість на кожному етапі виробництва. Більш того, з 1986р. Best володіє заводом Electromec. В 1994р. компанія ввійшла в склад американського концерну Nortek – світового лідера по виробництву систем очистки повітря, що відкрило доступ для значних інвестицій, необхідних для втілення нових технологій, залучення іменитих дизайнерів і експансії компанії на світовий ринок.

На сьогоднішній день витяжки Best можна зустріти практично в будь якій країні світу. І найголовніше – Best являється  одним із найбільших виробників витяжок в світі, випускаючи щорічно 2 000 000 витяжок та 5 000 000 двигунів.

0