+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Індукційні варильні поверхні Bosch

Індукційні варильні поверхні Бош в наш час використовуються все частіше, оскільки процес приготування страв за допомогою індукції має численні переваги. Страва готується швидше, ніж на газу, оскільки тепло з’являється одразу, ним легко управляти, а при вимкненні воно миттєво зникає. Внаслідок незначного нагрівання склокераміки індукційна варильна поверхня Бош особливо зручна в питанні догляду та безпеки: рідина, перелита під час кипіння через край посуду, не пригорає. Відтепер немає необхідності у виснажливому видаленні залишків. Достатньо просто протерти склокерамічну поверхню Бош вологою серветкою.

Повністю відсутня ймовірність випадкового займання предметів, що знаходяться поруч, а також унеможливлюється ризик опіків. При використанні індукційних варильних поверхонь Бош, тепло концентрується безпосередньо на дні посуду, а не передається через склокерамічну поверхню. Технологія дозволяє розпізнати діаметр каструлі чи сковорідки та спрямовувати нагрівання саме на такий розмір посуду. Варильні поверхні Бош із сенсорами смаження та варіння додатково забезпечують точне підтримання температури, при цьому запобігаючи розварюванню та підгорянню страв. Додатковий плюс – значна економія енергії.

Нове покоління індукційних варильних поверхонь Бош у Львові вперше пропонує широкий спектр переваг сенсорів варіння та смаження у поєднанні з найкомфортнішим управлінням за допомогою інтегрованого рідкокристалічного дисплея, що забезпечить Вам зручність, надійність, інтелектуальність.

Власне, для приготування корисної смачної страви Вам не потрібно мати більше, ніж кілька свіжих інгредієнтів: хрумкі овочі, соковите м’ясо, ніжне філе риби. Нові індукційні варильні поверхні від Бош у Львові гарантують не тільки 100 % результат, але й море задоволення та натхнення під час приготування страв.

Бош пропонує великий вибір для справжніх естетів: широкий вибір варильних поверхонь Бош у Львові зі склокерамічною основою у класичному дизайні із пласкою металевою рамкою, елегантний фасетний дизайн зі скошеними краями з металевою рамкою чи без, лаконічний дизайн piano-a-filo – вбудовування врівень зі стільницею.

На жаль, ми не зможемо скласти Вам компанію під час приготування їжі, проте даруємо Вам незамінних помічників в індукційних поверхнях Бош, які допоможуть Вам під час варіння, смаження чи тушкування Ваших кулінарних звершень!

0