+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Професійна сушильна машина Miele - ідеальні результати сушіння

Професійна сушильна машина Miele PT 7186 Vario [EL]  -  незмінний помічник у вашому бізнесі.

 

З використанням найновіших технологій і застосовуючи  найвищі вимоги щодо якості та економічності приладу, компанії Miele вдалося досягнути ідеальних результатів сушіння.

Професійна сушильна машина Miele PT 7186 Vario [EL]   легко впорається з великою кількістю мокрої білизни навіть за 37 хв.

Завдяки технології PerfectDry , яка автоматично визначає ступіть вологості білизни, ваші речі не пересушуються, а надовго збережуть свою форму і якість.

Зручне управління професійної сушильної машини Miele PT 7186 Vario [EL]  дозволяє легко вибрати відповідну програму прання, а також зберігати індивідуальні програми на кнопках швидкого виклику. 

Рівномірний і якісний догляд у сушильні машині Miele PT 7186 Vario [EL]  забезпечує запатентований сотовий барабан,  завдяки якому менше складок і відбувається легке розпрасування білизни. 

Професійну сушильну машину Miele PT 7186 Vario [EL] можна підключати до системи прийому платежів і використовувати в пральнях самообслуговування.

Приходьте купувати професійну сушильну машину Miele PT 7186 Vario [EL] у один з наших магазинів у м.Львові або купуйте професійну техніку Miele онлайн у інтернет-магазині Домотехніка.

0