+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Як доглядати за автоматичною кавомашиною?

Ось і придбали Ви нову кавомашину, яка буде робити кожен Ваш ранок простим та ароматним від насолоди вашою улюбленою порцією кави. Але для того, щоб не змінювалась якість кави та довговічність пристрою, не варто забувати і про догляд. Якщо Ви хочете, щоб кавомашина служила Вам довгі роки, справно працювала і готувала якісні кавові напої, за нею необхідно правильно доглядати. Сучасні виробники орієнтовані на створення приладів, обслуговування яких не вимагає спеціальних умінь чи навичок, а головне не займає у користувача багато часу, проте існують деякі тонкощі, дізнавшись про які Ви зможете істотно продовжити термін служби своєї кавомашини.

Корисні поради по догляду за кавомашиною:

  1. Ретельно очищати контейнер для кавової гущі. В іншому випадку кавомашина засмітиться, що може призвести до її поломки.
  2. Акуратно виливайте рідину з піддона  для крапель. При недотриманні цього правила вода може проникнути всередину кавомашини і пошкодити прилад.
  3. Приблизно раз на місяць видаляйте накип, що утворився всередині кавомашини.  Для цього необхідно запустити програму декальцинаціі, попередньо заливши в пристрій спеціальний очисний засіб. Щоб запобігти активному утворенню накипу в системі приладу користуйтесь фільтрованою водою.
  4. Не рідше одного разу на місяць ополіскуйте заварювальний блок. Для цього слід витягнути його з кавомашини, промити під проточною водою і висушити природним способом.
  5. Через кожні 150-200 чашок кави потрібно проводити профілактичну промивку системи для того, щоб видалити кавові масла, які псують смак і запах кави.
  6. Очищайте капучинатор від залишків молока. У деяких приладах, наприклад, у кавоварках Bosch передбачена програма автоматичного очищення капучинатора CreamCleaner, яка дозволяє видалити залишки молока натисканням на одну кнопку.

Не забувайте про те, що кожна модель кавомашини має унікальну конструкцію, а значить, для забезпечення належного догляду за нею необхідно ознайомитися з інструкцією. Крім того, слід проводити профілактичний огляд  деталей пристрою і в разі будь-яких неполадок звертатися в сервісний центр.

Пам'ятайте про те, що правильна експлуатація, а також регулярний профілактичний догляд за кавоваркою забезпечують її довговічність.

0