+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Bosch MAS 9101N - універсальна різка або слайсер.

Накриваючи святковий стіл, ми намагаємося красиво сервірувати його. Це не тільки красиві столові прибори і серветки, а й красива і рівна нарізка сиру, ковбаси, овочів і фруктів. Кожна господиня знає, що зробити це за допомогою ножа, навіть дуже хорошого, досить трудомістке і тривале заняття, а найпростіша скиборізка з цією роботою впоралася б за лічені хвилини.

Хочете сервірувати стіл так само красиво як і раніше але витрачати на це в рази менше часу? Чи не хочете платити в магазинах за нарізку? Тоді покупка скиборізки це правильний вихід з положення. Зараз купити слайсер для дому не складає труднощів, в торговій мережі величезний вибір різних моделей. Ви можете підібрати собі і багатофункціональну скиборізку з різними насадками, яка допоможе приготувати найрізноманітніші салати з овочів і фруктів.

Якщо ви хочете купити слайсер для нарізки, пропонуємо вам ознайомитися з новинкою - скиборізка Bosch MAS 9101N, створена відомим виробником з більш ніж віковою історією. Це елегантна скиборізка преміум-класу, повністю виконана з металу.

Вона має приємний дизайн і підняту робочу поверхню. Корпус має нахил щодо робочого стола на 10 °, це зроблено для забезпечення більш зручної і комфортної роботи. Універсальна різка в своєму арсеналі має два робочих режими і потужність 140 Вт. Тривалим режимом можна користуватися, якщо вам потрібно нарізати багато шматочків, наприклад, для святкового столу. Імпульсний режим включається на невеликий відрізок часу, для швидкої нарізки.

Ніж, що знаходиться в пристрої, в процесі роботи автоматично заточується, тому прослужить довгі роки, залишаючись гострим. Він має хвилеподібну форму і з усіх боків надійно схований, поранитися під час нарізки просто неможливо. Тому скиборізка  для дому Bosch MAS 9101N абсолютно безпечна для експлуатації.

 Завдяки ножу хвилеподібної форми, всі шматочки при нарізці виходять ідеально рівними. А консольна система керування дозволяє налаштувати товщину різання скибочок від 0 до 15 мм. Переміщення продукту забезпечує особливий ковзаючий механізм. Нарізані скибочки потрапляють на спеціальний піднос, інтегрований в корпус пристрою. Це відмінний слайсер для ковбаси, сиру, овочів і фруктів.

 Цю модель особливо оцінять власники хлібопічок. Адже нарізати м'який і повітряний хліб, який тільки, що випікся досить складно. Безліч крихт, які супроводжують процедуру нарізки, просто виводять з себе. Домашній слайсер допоможе акуратно нарізати навіть дуже м'який хліб, скибочки будуть рівні й однакової товщини. Вам тільки залишиться укласти їх в контейнер.

Електрична скиборізка  Bosch MAS 9101 N добре стоїть на будь-якій поверхні, за рахунок ніжок-присосок. Ця модель прекрасно підійде для вбудовування в будь-які кухонні меблі. Для зберігання кабелю є спеціальний відсік. У цій моделі все продумано до дрібниць. Ви можете відпочити, а всю нарізку за вас зробить цей чудовий прилад.

0