+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Made in Germany: сушильні машини Bosch.

Made in Germany: сушильні машини Bosch.

 З 1967-го побутову техніку випускає підприємство, що входить до концерну  спільно з Siemens - B / S / H - Bosch und  Siemens. Воно утворене в результаті злиття двох підрозділів, зайнятих виготовленням побутових приладів і телетехніки, але сушильні машини виробляються під різними брендами: Bosch і Siemens.

 У сфері випуску сушильних пристроїв Bosch належить безліч застосованих вперше рішень, наприклад: рідкокристалічний екран, скляний люк завантаження, корзина для сушіння вовни. Іі до цих пір залишаються  неперевершеними досягнення: 

-          Bosch - найтихіші в світі сушильні апарати;

-          модель WTY8870 випереджає по економічності всі існуючі.

 Багато в чому мінімум витрачання електроенергії цією моделлю досягається завдяки технології DuoTronic. Вона базується на роботі спеціальних датчиків, що визначають тип, ступінь зволоженості і кількість завантаженого білизни. Апарат контролює рівень залишкової вологості і інтенсивність тепла на кожному з етапів сушки, автоматично визначаючи оптимальний час операції. В результаті при завантаженні невеликих обсягів затрачається найменшу можливу кількість енергії. Зниженню енергоспоживання Bosch приділяє особливу увагу. Підвищенню економічності енергоємних в цілому сушильних агрегатів сприяє використання:

-          компресорів EcoSilence;

-          технології ActiveAir (повітря підігрівається НЕ нагрівальними елементами, а тепловим насосом, який витягує тепло з повітря зовні апарату);

-          інновації SelfCleaning Condenser (самоочищуваний конденсатор, який не тільки позбавляє від необхідності після кожної сушки вручну видаляти сміття, а й підтримує клас енергоємності приладу на рівні A протягом тривалого часу).

Цікава особливість побутової техніки від Bosch - «сімейний дизайн». Ця концепція полягає в тому, що всі деталі (елементи кнопок, ручок, панелей) різних приладів марки повинні відповідати єдиним стандартом і гармоніювати один з одним, а будь-яке дизайнерське рішення в першу чергу підпорядковане завданню формування комфортного середовища проживання.

Переваги сушильних машин Bosch:

-          Захист від випадкової зміни налаштувань і гарантія безпеки дітей - для цього передбачена функція «Блокування».

-           Автоматичне визначення і відображення на дисплеї часу до закінчення сушіння. При установці певної програми екран відображає передбачувану тривалість процесу для максимального завантаження. Під час сушки датчики вимірюють рівень просушування фактично завантаженої білизни та коригують тривалість програми.

-          Запобігання злежуванню і створенню заломів завдяки опції «Легко гладити» - після завершення програми барабан регулярно провертається протягом години. Додатково цей час може бути збільшено до двох годин.

-          Прозорий люк завантаження.

-          Економія місця. Останні моделі можуть бути легко встановлені в колону над пральною машиною Bosch. Для цього відповідно до політикою «сімейного дизайну» сушильні апарати комплектуються спеціальними сполучними елементами, які монтуються на пральній машині, і міцно фіксують ніжки верхнього приладу.

-          Мобільність дверцят люка - вони перенавішуються, щоб відкриватися в будь-який бік.

-          Барабан SoftDrum - в ньому діаметр отворів зменшений для більш дбайливого сушіння на великих швидкостях, при цьому площа перфорації така ж, як і в звичайних барабанах.

-          Безшумність - машину можна використовувати вночі, щоб заощадити за рахунок пільгового тарифу.

Недоліки:

-           Не у всіх моделях можна самостійно встановлювати час сушки - іноді ця функція може бути дуже корисною.

-          Невеликий вибір моделей класу енергоспоживання A+ і вища ціна на них. Але це відносний недолік - він компенсується якісними характеристиками моделей цієї категорії і меншими витратами на оплату квитанцій за електроенергію.

0