+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

TES50129RW

Кавоварка еспрессо Bosch TES50129RW: ароматна кава – миттєво!!!

Ця кавоварка вдома чи в офісі забезпечить Вас свіжою ароматною кавою в будь який момент, і час її приготування займе зовсім небагато. З її допомогою можна приготувати як традиційну еспрессо, так і капучіно і латте. Вона може варити дві чашки кави одночасноі після їх приготування відразу знову готова до роботи, тому без проблем забезпечить гарячим ароматним напоєм колектив великого офісу.

Приготувати його вона може як з меленої «сировини», так і з цілих зерен.                На весь процес витрачається приблизно хвилина. При користуванні цією кавоваркою можна на свій смак регулювати розмір порції, міцність напою чи температуру підігріву. При бажанні в ній можна швидко закип’ятити воду для чаю.

Особливості кавоварки еспрессо.

Ця модель кавоварки оснащена проточним нагрівальним елементом з температурними сенсорами, що дозволяє приготувати напій без втрат смакових якостей. А з’ємнй заварний блок полегшить процес закладки кави в нього. Є містка ємність і для відходів. Ще один позитивний момент : вбудована кавомолка виконана не з металу, а з високоякісної кераміки, щоб приготована кава не мала стороннього неприємного присмаку. В кавомолку зерна потрапляють з спеціального відсіку, а степінь товщини помолу легко регулюється.

В процесі приготування суха кава попередньо змочується гарячою водою, а чашки автоматично підігріваються. Кавоварка оснащена функцією самоочистки, що дуже важливо при інтенсивному використанні. Стильний дизайн та нейтральний чорний колір корпусу кавоварки робить її присутність доцільною як у затишній кухні, так і в сучасному офісі. Ефективна світлодіодна індикація не тільки вказує на режим роботи цього приладу, але і оживляє його зовнішній вигляд.

Переміщати кавоварку з місця на місце досить легко: вага її складає всього лиш 10,5 кг , що для такого багатофункціонального приладу зовсім небагато. Потужність кавоварки складає 1600 Вт, робочий тиск помпи 15 бар. А в резервуар за один раз можна налити 1,7 л води, відсік для кави вміщує до 300г ароматної «сировини».

Для чого потрібна кавоварка Bosch TES50129RW?

Така кавоварка стане незамінною помічницею на кухні приватної квартири. Особливо її вибір виправданий , якщо в будинку живе велика сім’я. Також доречною вона буде в будь якому офісі, так як її висока продуктивність дозволить забезпечити кожного працівника та клієнта чашкою кави, як тільки вони цього забажають.

0