+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Сушильна машина та прально-сушильна машина

Сушильна машина та прально-сушильна машина.  

Що це таке? Основні відмінності. Де купити у Львові?

 

Жодна господиня вже не уявляє свого життя без пральної машини. Сушильні ж машини тільки починають входити в наші оселі . Виникає питання : чому сушильні машини досі не зайняли міцні позиції , адже вони теж значно економлять час, тим самим полегшуючи побут . Не потрібно витрачати час на розвішування мокрої білизни на балконах або у дворі , достатньо витягти з сушильної машини чисту білизну і приступити до прасування або розкладання по шафах .

Багато споживачів навіть не замислюються про придбання сушильної машини через недостатність місця у ванній кімнаті , адже цей агрегат має досить значні розміри. Якщо житлові умови реально не дозволяють придбати сушильну машину , то питання знімається автоматично. Якщо ж вільне місце є, то можна задуматися про нову помічницю . Відчуття переваг Ви зможете відчути негайно. Не потрібно обвішувати ванну кімнату мотузками для сушіння , або витрачати час на розвішування на балконі. Сушильна машина швидко підготує випрані речі до зберігання у відповідності з програмою сушки для даного типу тканини і ступеня залишкової вологості.

Як же бути , якщо таку помічницю мати хочеться , а вільного місця немає ? Тоді потрібно зупинити свій вибір на пральній машині з функцією сушки. Наприклад Siemens WD14H441OE http://dom-tex.com.ua/ua/poshuk/solo-tehnika/pralno-sushylni-mashyny/wd14h441oe-detail    Такий пристрій обійдеться дорожче звичайної пральної машини , але Ви значно заощадите , ніж при покупці окремих пральної Siemens WM14Q441BY http://dom-tex.com.ua/ua/poshuk/solo-tehnika/pralni-mashyny/wm14q441by-detail та сушильної машин Siemens WT46S515BY http://dom-tex.com.ua/ua/poshuk/solo-tehnika/sushylni-mashyny/wt46s515by-detail

Але якщо вигідніше купувати пральну машину з сушкою , то навіщо тоді потрібні окремостоячі сушильні машини ?

Треба зізнатися , що комбіновані прально-сушильні машини поступаються в процесі сушіння спеціалізованим сушильним машинам. По-перше , в комбінованих машинках висушити можна білизни в 2 рази менше , ніж максимальний обсяг для прання , і сушку потрібно проводити у два заходи . По-друге , в сушильних машинах існує система сушіння по залишкової вологості , а не за часом . По-третє , сушка проводиться за обраною програмою для кожного типу тканини.

У машинках 2 в 1 речі можуть бути пересушеними або недосушеними , адже Ви можете вибрати тільки час сушки. Це несприятливо позначається на стані волокон і не сприяє тривалій придатності речей.

Крім того в сушильних машинах забезпечується відсутність пилу у висушеній білизні завдяки наявності антипилового фільтра.

З метою економії місця в деяких моделях сушильних машин передбачена можливість їх установки на пральну машину.Пральна та сушильна машина. Монтаж в колону.

Таким чином , придбання окремої сушильної машини при наявності вільного місця є цілком виправданим . Якщо ж місця немає , але Ви хочете полегшити свій побут і звільнити час , то оптимальним буде придбання пральної машини з функцією сушіння.

Ще один важливий момент , який потрібно враховувати при покупці пральної машини з сушкою. Такий пристрій споживає більше енергії , ніж звичайна пральна машинка , тому краще його підключати до мережі через окрему лінію.

Після декількох застосувань сушильної машини , Ви вже не зможете уявити , як раніше могли обходитися без неї. Вдалих Вам покупок!

Найбільший вибір пральних та сушильних машин у Львові в нашому магазині.

0