+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Холодильники Bosch/Siemens

Холодильники вже давно є невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Зручність та якість – ось основне за що ми всі робимо вибір на користь холодильників.

 

Холодильники Bosch/Siemens це поєднання  дизайну, комфорту та інноваційних технологій, завдяки яким продукти будуть свіжі та зберігатимуть свої вітаміни та мікроелементи в рази довше. У наших холодильниках продумано все до найменших деталей. Для кожного клієнта ми допоможемо підібрати саме той холодильник, який буде відповідати всім вимогам. Ціна Вас приємно здивує. Ми вважаємо, що наші клієнти варті найкращого, тому холодильники Bosch/Siemens, перш за всі, це беззаперечна якість та довговічність.

Різноманіття дизайну – тут Ви знайдете саме те, що так давно шукали, холодильник Вашої мрії, який гармонійно впишеться у кожен дизайн.

З Bosch/Siemens у Вас з’являється можливість налаштувати холодильник саме під Ваші потреби. Регулювання температури в холодильній і морозильній камерах зроблять Ваш побут комфортнішим, а життя простішим завдяки двом незалежним контурам охолодження.

Коли мова йде про холодильники – розмір має значення. І в Bosch/Siemens це розуміють, тому ми пропонуємо не лише стандартні розміри, а й багато цікавих моделей, нестандартних розмірів, щоб максимально задовольнити вимоги своїх клієнтів.

Ми піклуємося про ваше здоров’я і для нас важливо, щоб Ваші продукти зберігалися довго і у правильному кліматичному середовищі. Тому в холодильниках Bosch/Siemens є спеціальні відділення - саме в них продукти збережуть всі свої корисні властивості та будуть свіжими в 3 рази довше. Для риби і м’яса створені окремі бокси, в них температура близька до 0, де їх можна гігієнічно зберігати і це запобігає розповсюдженню запахів.

А овочі і фрукти, як часто вони темніють, втрачають свої корисні властивості до того, як ми їх споживатимемо? З холодильниками Bosch/Siemens – Ви можете забути про цю проблему. Спеціальний відділ для овочів і фруктів – збереже їх, завдяки оптимальній вологості. Умови вологості у відділенні можна регулювати, обираючи між двома параметрами, що сприяє кращому збереженню вітамінів та мінералів. З холодильниками Bosch/Siemens здорове харчування стає зручним.

Основним фактором для довгого терміну служби продуктів та їхньої свіжості є постійна температура в холодильній камері.  В холодильниках Bosch/Siemens датчики FreshSense постійно контролюють і підтримують температуру в холодильному і морозильному відділеннях. Таким чином продукти будуть перебувати в ідеальному стані, коли Ви захочете їх приготувати.

В холодильниках Bosch/Siemens продумано все, до найменших деталей. Ще одним з факторів, завдяки чому продукти довго залишаються свіжими і зберігають свій смак є система вентилювання Мультиейрфлоу. Ця унікальна система прискорює циркуляцію повітря по всьому пристрою та підтримує рівні температури та вологості зверху вниз. Завдяки цьому температура в холодильнику є стабільною і продукти охолоджуються значно швидше.

Часто буває так, що між багатьма продуктами в холодильнику, важко знайти одразу те що потрібно. Завдяки Led-освітленню в наших холодильниках, всі продукти виглядають у вигідному світлі і Ви швидко знайдете все необхідне. Не менш важливим є те, що наше Led-освітлення є економічним і розраховане на весь термін служби холодильника.

В холодильниках Bosch/Siemens морозильні камери зроблені для Вашої максимальної зручності. В морозильній камері є три контейнери, вяких Ви можете зручно розташувати всі продукти. Якщо потрібно розмістити щось велике – не проблема, контейнери забираються і з’являється додаткове місце для розташування великогабаритних продуктів.

З холодильником Bosch/Siemens – Вам не потрібно витрачати цілий день на розморожування морозильної камери. Тепер це завдання самого ж холодильника. Завдяки системі NoFrost Ви легко позбавитесь цієї проблеми. На відміну від традиційних холодильників, вологість повітря у холодильнику з системою NoFrost постійно збирається в центральній холодильній установці, яка регулярно розморожується автоматично. Утворений конденсат просто відводиться назовні з холодильника, де він потім випаровується. Таким чином, система NoFrost постійно позбавляє Ваш холодильник від льоду, а Вас від необхідності розморожувати його вручну. Заморожування продуктів змінилось. Тепер при розморожуванні Ви отримаєте продукт, такої ж форми і якості, який був до того. Можна забути про суцільну масу після розмороження продуктів. З холодильниками Bosch/Siemens це вже в минулому.

Після грандіозних покупок в супермаркетах постає актуальне запитання як це все зберігати. Всі ми знаємо, якщо в морозильну камеру помістити багато свіжих продуктів,то температура підвищиться і замороженні продукти почнуть таяти і можуть втратити свій аромат. З холодильником Bosch/Siemens та функцією SuperFreezing Вам не потрібно думати про такий фактор. Функція SuperFreezing забезпечує швидке заморожування нових продуктів та запобігає розморожуванню продуктів, які вже знаходяться в морозильній камері. Одразу після охолодження нових продуктів, морозильна камера повертається в звичний режим, щоб не витрачати зайвої енергії. В результаті ми отримуємо зажди якісно заморожені продукти, які зберігають свій смак, навіть коли були додані нові інгредієнти.

Коли ми відкриваємо холодильник, туди потрапляє тепле повітря, через яке продукти можуть швидше зіпсуватися. В холодильниках Bosch/Siemens цю проблему усунуто завдяки функції SuperCooling. Температура в холодильній камері швидко знижується, завдяки сенсорам, які реагують на зміну клімату. Вона також гарантує, що нові продукти будуть охолоджені швидше, температура знижується мінімум на 2°C. І щоб уникнути зайвого споживання енергії, функція автоматично вимикається приблизно через 6 годин. Її можна активувати навіть перед виходом в магазин, щоб ніж Ви покладете нові продукти все вже було підготовлено до їх максимально швидкого охолодження.

Холодильники Bosch/Siemens  є надзвичайно енергоефективними. Холодильники класу енергоспоживання "А++" споживають приблизно на 40% менше, ніж холодильники класу "А". Ми робимо все можливе, щоб зробити техніку максимально економічною для Вас.

Покупки продуктів зроблені, наступне завдання, що виникає – розташувати їх зручно, щоб до всього був доступ. Завдяки висувним поличкам в наших холодильниках – цей процес стає максимально швидким та зручним.

Якщо раптом в холодильника не зачинені двері або виникла помилка – він дасть про це знати. Попереджувальний сигнал зі звуком чи світлом  повідомить Вас про певні неполадки, щоб Ви могли максимально швидко на це відреагувати.

Холодильники Bosch/Siemens обладнані компресором нового покоління. Він споживає значно менше електроенергії, є безщітковим, а отже тихим і довговічним. Ми гарантуємо його якість, і як підтвердження надаємо на нього 10 років гарантії.

 

0