+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Пральна машина Bosch WAT28660BY

Пральна машина Bosch WAT28660BY містить в собі найсучасніші досягнення в області прання. Розроблений компанією Bosch безщітковий двигун  EcoSilenceDrive не тільки забезпечить високу ефективність і енегроощадність пральної машини, але й більш тиху і довговічнішу роботу двигуна та економію часу. Також до гарантійних зобов’язань на двигун поширюється гарантія на 10 років.

Великий і місткий барабан  VarioDrum  не тільки вмістить до 9 кг білизни але й дозволить використати більш інтенсивне чи делікатне прання, а унікальна запатентована система  VarioDrum  більш дбайливо поставиться до Вашого одягу. А використовуючи функцію  VarioPerfect Ви зможете заощадити час прискоривши процес прання, або економніше використати електроенергію і воду.

Пральна машина Bosch WAT28660BY оснащена також однією з найостанніших розробок в області прання – функцією автоматичного дозування пральних засобів i-Dos. Використання даної функції не тільки дозволить заощадити на пральних засобах, але й більш якісніше і делікатніше випрати Ваш одяг.

Отже,  пральна машина Bosch WAT28660BY – ідеальний баланс новітніх технологій і ціни. Тому поспішайте придбати пральну машину Bosch WAT28660BY у одному з наших магазинів або купуйте техніку Bosch онлайн на Домотехніці та отримуйте 4 роки безкоштовної гарантії.

0