+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Робот-порохотяг Miele Scout RX2 Home Vision

Хочете  історію з життя? Пройшовши до друзів звернули увагу на особливу чистоту в помешканні. А на питання: "Хто так гарно поприбирав?" отримали дивну відповідь - "Васька!" Невже чужий чоловік в хаті?! А потім господар зайшов у додаток в телефоні і покликав Ваську...  Той з'явився за кілька секунд.

 

Зустрічайте! Робот-порохотяг Scout RX2 Home Vision з передачею поточного зображення онлайн і двома годинами якісного прибирання без перерви від німецької компанії Miele! Робот призначений для проміжного прибирання як гладких підлог, так і килимів. Завдяки системі Carpet Boost Miele Scout RX2 Home Vision розпізнає килимові покриття та автоматично збільшує потужність для найкращого результату прибирання. 3D Smart Navigation - захищає його від зіткнень та падінь. А технологія Home Vision дає змогу контролювати роботу робота-порохотяга Scout RX2 (а також тих, хто є вдома :) в режимі онлайн з вашого смартфону.

Чому "Васька"? Тому що легенько торкнеться ніг, як кицька, і обійде, якщо ви опинилися у нього на шляху. Зрештою, назвіть, як вам зручно! Однаково, коли ви прийдете додому, вже буде чисто!

Чому пишемо про це зараз? Бо з  25.07.2019 по 31.08.2019 триває акція Miele "Твій новий домашній улюбленець - RX2». А це близько на 17% менша ціна на дві найкращі моделі роботів-порохотягів Miele!

Звертайтеся за більщ докладною інформацією у однон з наших магазинів у м.Львові або купуйте онлайн техніку Miele.

0