+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Сушильна машина Bosch

Сушильна машина Бош – розуміє Вас з першого дотику.

 

Сушильні машини Бош належать до найекономніших приладів у світі.

Нова сушильна машина Бош не тільки дбайливо ставиться до Вашої білизни,але й до Вашого гаманця: завдяки новітній технології та інноваційному компресору ця сушильна машина Бош є найбільш економічною у світі. Вона споживає на 60% менше електроенергії, ніж граничні показники А класу енергоспоживання.

 

Технологія сушіння та великий барабан з захватами піклуються про Ваш одяг під час сушіння та дбають про бездоганні результати. Унікальна нова конструкція барабана сушильної машини Бош забезпечує безперервне надходження повітря та постійну температуру, білизна ковзає по його поверхні. Захвати барабана створюють потужний коло біг теплого повітря всередині і розподіляють білизну якомога ніжніше та зручніше. Тож навіть об’ємні речі висушуються рівномірно. Все заради того, щоб Ваш улюблений одяг було висушено як найкраще.

 

Спеціальні програми сушіння це сушильна машина Бош у Львові:

 

- спортивний одяг ( сушильна машина Бош висушить 2 кг Вашого спортивного одягу за температури, що є оптимальною для сушіння синтетичних тканин)

 

- швидка програма супер 40 (при активації цієї програми Ви швидко та ефективно висушите до 2 кг білизни, звичайно ж, за умов дбайливого ставлення до тканини)

 

- рушники (завдяки програмі з функцією регулювання вологи, яка безперервно контролює вміст вологи в тканині, навіть дуже цупкі тканини висушуються бездоганно. Сушильна машина Бош у Львові залишить вироби з махрових тканин, наприклад халати та рушники, м’якими та пухнастими)

 

- ділові сорочки та блузи (завдяки програмі з функцією регулювання вологи, сорочки та блузи розправляються та оптимально висушуються, і у Вас не виникне жодних проблем при подальшому прасуванні)

 

- ковдри/покривала ( при активації цієї програми, сушильна машина Бош, завдяки фазам розправляння  тканини та подовженій фазі досушування, дуже дбайливо та обережно висушує ковдри з синтетичною поверхнею або наповнювачем )

0