+38 (067) 350-68-88

Call-центр: - понеділок - неділя: з 9-00 до 21-00

Посудомийні машини Bosch

Посудомийні машини Bosch у Львові

Посудомийні машини Bosch у Львові представлені повним модельним рядом. Особливе місце серед них займають посудомийні машини Bosch компактних розмірів: 45х55,1х50см. Такі посудомийні машини Bosch можна зручно встановити на будь-якій стільниці або у шафі. Незважаючи на їхнійневеликий розмір, у компактних посудомийних машинах Bosch можна розмістити 6 комплектівпосуду (один комплект складається з 11 предметів,  включаючи столові прибори). А результат миття є таким блискучим, якого й слід очікувати від посудомийної машини Bosch. Бо у компактних посудомийних машинах Bosch практично такий же набір програм, як і у повнорозмірних: «Інтенсивна 70С», «Нормальна 65С», «Економічна 50С», «Делікатна 40С», «Швидка 45С»!

Посудомийні машини Bosch шириною 45см призначені для невеликої сім’ї з 2-3-х осіб або для тих, у кого небагато місця на кухні. Посудомийні машини Bosch завширшки 45см є насправді ідеальним рішенням у цих випадках, бо такі посудомийні машини Bosch мають досить велику місткість (до 10 комплектів посуду) і пропонують такий високий рівень комфорту та якості миття, що не поступаються приладам на 60см. Наприклад, посудомийні машини Bosch завширшки 45см, як і великі, можуть мити у нижньому коробі  дуже брудні каструлі, а у верхньому – делікатне скло одночасно, при потребі скорочують час миття до 30%, що особливо важливо, якщо Ви приймаєте багато гостей , та мають автоматичну програму, при якій посудомийна  машини Bosch сама визначить ступінь забруднення посуду і задасть оптимальні параметри миття для ідеального результату.

Посудомийні машини Bosch класичної ширини 60см можуть буди розміщені поруч з меблевим модулем або вбудовані під стільницю (кришка знімається, що передбачено виробником). Такі посудомийні машини Bosch розраховані на 12 або 13 комплектів посуду. Завдяки інноваційним розробкам  посудомийні машини Bosch завширшки 60см є найекономнішими та найефективнішими. Посудіть самі - посудомийні машини Bosch на 60см впораються з горою посуду витративши всього 7літрів води (економічна програма, 50С) та 0,71 кВт-г (повний цикл економічної програмаи, 50С). Буде зручніше, якщо Ваша  посудомийна машина Bosch завширшки 60см матиме такий «джентельменський набір»: «Автоматична програма 45-65С», функцію «Половинне завантаження» або програму «Попереднє ополіскування» та фукцію Vario Speed, котра може пришвидшити миття посуду.

Ви можете спокійно насолоджуватися товариством близьких та гостей, адже обтяжливе миття візьме на себе посудомийна  машини Bosch. Грунтовно, дбайливо, економно

0